دانشجویان دانشگاه پیام نور نجف آباد طی اقدامات آمریکا تجمع اعتراضی کردند و درپایان بیانیه ی ضد آمریکایی قرائت شد


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /دانشجویان دانشگاه پیام نور نجف آباد طی اقدامات آمریکا تجمع اعتراضی کردند و درپایان بیانیه ی ضد آمریکایی قرائت شد

متن بیانیه بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

آمریکای جنایتکار در راستای مهار و انتقام گیری از مردم انقلابی ایران اسلامی اقدام به طراحی برنامه هایی جهت براندازی نظام جمهوری اسلامی از جمله کودتا، تحریم اقتصادی، جنگ سخت و عملیات روانی و تهاجم فرهنگی نموده است که تا کنون با حضور و بیداری مردم، شکست خورده است.

ما دانشجویان انقلابی دانشگاه پیام نور نجف آباد اعلام می داریم خروج آمریکای جنایتکار و بدعهد از معاعده برجام و اعلام تحریم های جدید علیه افراد و نهادهای ایرانی و همچنین انتقال غیرقانونی پایتخت این رژیم به شهر اسلامی بیت المقدس، همچون گذشته با حضور هوشیارانه مردم بصیر ایران و بیداری اسلامی عالم اسلام مجددا شکست سهمگین خواهد خورد. ان شاالله.

سراسر تاریخ 200 ساله آمریکا مملو از جنایت علیه بشریت است رژیم استکباری و خونریزی که پایه های قدرت پوشالی خود را بر استعمار، تجاوز، کشتار و بی یغما بردن سرمایه های ملت های مظلوم جهان بنا نهاده است. روند قدرت یابی و سلطه گری ایالات متحده با وقوع انقلاب اسلامی دچار خدشه و اشکال جدی شد بگونه ای که بیشتر راهبردها و نقشه های سلطه جویانه آمریکا در جهان و بویژه منطقه غرب آسیا، نقش بر آب و ابتر شد.

کلیدواژه ها


مطالبه مجلس دانشگاه

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار