در خصوص لایحه FATF صورت گرفت؛

نامه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ایرانشهر به نماینده ایرانشهر در مجلس

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ایرانشهر طی نامه‌ای از نماینده ایرانشهر خواست تا در خصوص FATF اعلام موضع کند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان ایرانشهر طی نامه‌ای از نماینده ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی خواست تا در خصوص FATF اعلام موضع کند.

 

متن نامه به این شرح است:

 

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر امینی فرد

نماینده محترم مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم

با توجه به بدعهدی اخیر آمریکا درباره ی توافق هسته ای و خروج از آن که قابل پیش بینی می‌نمود و همچنین بی نتیجه ماندن مذاکرات چندین ساله ی هسته ای و از طرف دیگر خسارات وارده بر صنعت هسته ای کشور، جدیدا بحث طرح لوایح چهارگانه یا FATF در مجلس کلید خورده است.

بررسی این لایحه نشان می‌دهد پیوستن به این معاهده بدین معنی است که دولت جمهوری اسلامی ایران سازمان ها و ارگان هایی از قبیل صدا و سیما، سپاه و دیگر افراد و سازمان های تحریم شده توسط دولت آمریکا را تحریم کند! از آنجایی که جنابعالی با رای و نظر مردم به جایگاه خطیر نمایندگی ملت رسیده اید انتظار می رود در شرایطی که در جنگ سخت اقتصادی و مالی به سر می‌بریم، از حقوق ملت استیفا نموده و از دراختیار قراردادن اطلاعات محرمانه ی کشور به بیگانگان جلوگیری نمایید.

در این امر بسیار مهم انتظار می رود جنابعالی در جمع ها و جلسات مردمی و دانشجویی شرکت کرده و با توجه به داشتن عنوان نمایندگی مردم، نسبت به این مسائل شفاف سازی نموده و رای خود را علناً اعلام نمایید.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ایرانشهر

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار