گروه‌های "جهاد اجتماعی" بسیج دانشجویی در اصفهان راه‌اندازی می‌شوند

جهاد اجتماعی


مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان از راه‌اندازی گروه‌های جهاد اجتماعی در حاشیه شهرها توسط پایگاه‌های بسیج دانشجویی در اصفهان خبر داد.

رضا غفوری ۵ خرداد در جمع دانشجویان جهادگر در ناحیه بسیج دانشجویی اصفهان اظهار داشت: کار برای رضای خدا و در برابر دشمن از خصیصه‌های شاخص فعالیت جهادی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر جنگ اقتصادی و فرهنگی به‌صورت تمام‌عیار توسط دشمنان علیه ملت و نظام ما در حال انجام گرفتن است، گفت: دشمن درصدد هست تا در این جنگ‌ها نظام ما را دچار استحاله کند و از انقلاب اسلامی امتیاز بگیرد.

مسئول بسیج دانشجویی استان اصفهان تأکید کرد: جبهه استکبار به دنبال القای فضای یاس و ناامیدی به ملت ما است تا مردم، نظام اسلامی را ناکارآمد بدانند.

وی تصریح کرد: بچه‌های جهادگر و جهادی باید در برابر این زیاده‌خواهی دشمنان باقدرت ایستادگی کنند که مهم‌ترین مکان‌ها برای چنین جهادی، در مناطق حاشیه شهرها و عمق روستاها است.

غفوری با بیان اینکه بسیجیان جهادگر می‌توانند باروحیه جهادی در دل روستانشینان و حاشیه‌نشین‌ها ایجاد امید و سرزندگی بکنند، ادامه داد: هر پایگاه بسیج دانشجویی یک گروه جهاد اجتماعی در حاشیه شهر را راه‌اندازی خواهد کرد.

اخلاص عمل رمز اثرگذاری کارهای جهادی است

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید روح‌الله ساجدی مسئول حوزه نمایندگی بسیج دانشجویی استان اصفهان با بیان اینکه ماه رمضان ماه بندگی و تربیت است، اظهار داشت: بسیجیان که با قصد اخلاص کارهای جهادی انجام می‌دهند نشان از بنیه قوی اعتقادی آن‌هاست.

وی با اشاره به زمینه‌های تأثیرگذاری فعالیت‌های جهادی در سطح جامعه، گفت: کار جهادی فقط زمانی تأثیرگذار خواهد بود که از روی اخلاص انجام بگیرد.

حجت‌الاسلام ساجدی تأکید کرد: برای انجام کار صحیح جهادی باید در امور خود پیوست فرهنگی داشته باشیم تا مشکل‌گشای دیگران باشیم.به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار