مسئول بسیج دانشجویی داننشگاه های مازندران در دیدار با رئیس دانشگاه فرهنگیان مطرح کرد:

فرهنگیان لازمه پیشرفت هر ملت دولت و جامعه ای هستند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در دیدار با رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران نقش معلمان در جامعه را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران در دیدار با رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران نقش معلمان در جامعه را بسیار مهم و تاثیرگذار دانست و تاکید کرد: آموزش در کنار پرورش انسان هایی که هدفشان خدمت به مردم و تعالی آرمان های جامعه باشد بسیار مهم و در خور توجه است. 

شهرام نوری با بیان اینکه فرهنگیان لازمه پیشرفت هر ملت دولت و جامعه ای هستند، اظهار کرد: دانشجو معلمان که بخش مهمی از جامعه بسیج دانشجویی استان را نیز تشکیل می دهند همیشه در امور فرهنگی و تربیتی پیشرو بوده و هستند. 
وی با ابراز خرسندی از دیدار رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران، با بیان اینکه بسیج دانشجویی به عنوان فراگیرترین تشکل دانشجویی در مازندران آماده است تجارب خود را برای ارتقای فضای آموزشی و تربیتی در اختیار دانشگاه فرهنگیان قرار دهد تا به اهداف مشترک که همان تربیت نیروهای تراز انقلاب اسلامی و الهی برسند، تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان و بسیج دانشجویی که هدفشان تربیت نیرو برای آرمان های الهی می توانند در کنار یکدیگر به اهداف مشترک برسند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار