جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها «12»؛

شفیعی: دولت سر رشته امور را به جوانان متخصص، مومن و انقلابی واگذار کند

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سپیدان: سیاست های دولت باید تزریق نیروهای جوان وانقلابی به دستگاه‌های اجرایی باشد و با این کار سر رشته امور را به جوانان متخصص، مومن و انقلابی واگذار کند تا اقتصاد کشور وابسته به نیروی داخلی باشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییاحمدرضا شفیعی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سپیدان در گفتگو با خبرنگار ما ضمن انتقاد به وضعیت بیکاری جوانان، اظهار داشت: متاسفانه در دولت تدبیر و امید دولتی پیرسرکار آمد و اکثر وزرا و نیروهایی سن بالا هستند و از نیروهای جوان کمتر و به ندرت استفاده کرده اند.


وی در خصوص سیاست های دولت در اشتغال جوانان بیان داشت: سیاست های دولت باید تزریق نیروهای جوان وانقلابی به دستگاه‌های اجرایی باشد و با این کار سر رشته امور را به جوانان متخصص، مومن و انقلابی واگذار کند تا اقتصاد کشور وابسته به نیروی داخلی باشد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه پیام نور سپیدان گفت: وقتی این انگیزه درجامعه پویا شود و جوانان باعشق وعلاقه به دانش اندوزی بپردازند کشور را نیز نسبت به عوامل خارجی بی نیاز می‌کنند.


شفیعی راه حل بیکاری جوانان را استفاده از کالاهای ایرانی جهت اشتغال جوانان یکی از موثرترین روش ها دانست و در ادامه عنوان کرد: اگر مسئولین خودشان الگو شوند و از کالای داخلی استفاده کنند و تقاضا در بازار زیاد شود قاعدتا نیروی کار زیادی نیاز می‌شود و مردم نیز با الگوبرداری از مسئولین تقاضا را بالا می‌برند و جوانان زیادی مشغول به کار می‌شوند.
 

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار