۱۰ درصد تخفیف شهریه برای دانشجویان زلزله‌زده دانشگاه آزاد اعمال شد

رئیس دانشگاه آزاد استان کرمانشاه گفت: براساس بخشنامه ابلاغ شده ۱۰ درصد تخفیف شهریه برای دانشجویان زلزله‌زده استان کرمانشاه از هفته گذشته اعمال شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :محمدرضا حبیبی ، رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه، تقسیط شهریه برای دانشجویان زلزله‌زده استان کرمانشاه با تأیید فرمانداری مبنی بر سکونت آن‌ها در نظر گرفته شده است اظهار داشت: در نیم سال جاری 10 درصد تخفیف در شهریه‌ها در نظر گرفته شد که هفته گذشته اعمال شد.

 

وی با بیان اینکه شعار ما کیفی‌سازی دانشگاه است عنوان کرد: موضوع اساسی در دانشگاه تحول و تعامل است بنابراین باید برنامه‌محور باشیم و در این مسیر به صورت خداخواهانه مسئولیت‌پذیری را توشه راه قرار دهیم.

 

حبیبی با اشاره به اینکه دانشگاه از نظر واحدهای عملی بسیار ضعیف است گفت: در زمینه سرفصل‌ها و شاخص‌ها تغییرات اساسی ایجاد شده است به طوریکه در توسعه فناوری و نوآوری باز به دنبال برند شدن هستیم.

 

وی با بیان اینکه باید دانشجو از سیستم آموزشی به مهارتی تغییر یابد افزود: باید ارتباط با صنعت افزایش یابد و فضای خالی بین صنعتگران و اقشار مختلف از بین برود.

 

حبیبی با اشاره به اینکه قطب‌بندی علمی مورد نظر دانشگاه بر این اساس است که بازار کار و نیازهای جامعه شناسایی شود گفت: متولیان وزارت علوم نیز بر این موضوع اذعان دارند که بسیاری از رشته‌های قدیمی باید بازمهندسی شوند و باید به دنبال رفع نیازهای جامعه در دانشگاه بود.

 

رئیس دانشگاه آزاد استان کرمانشاه با بیان اینکه یکی از سیاست‌های اصلی دانشگاه تعامل است بیان کرد: با تفاهم‌نامه‌های منعقد شده با سازمان فنی و حرفه‌ای و نهادهای مختلف همچون صنعت و معدن و استاندارد تعاملی ایجاد شده که دوستی بین دانشگاه و نهادهای مختلف افزایش یابد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار