دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه به رتبه برتردست یافت

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به رتبه برتر در بین دستگاه‌های دولتی استان در ارزیابی ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه دست یافت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : محمدرضا غلامی، معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به برگزاری جلسه‌ای باحضور رئیس ستاد اقامه نماز استان کرمانشاه اشاره کرد و گفت: دانشگاهیان علوم پزشکی کرمانشاه با عنایت به اهمیت امر نماز در تقویت فضای معنوی دانشگاه و سلامت روحی این مجموعه سهیم بوده‌اند.

 

وی تصریح کرد: هرساله تعدادی از دستگاه‌های دولتی استان از نظر فعالیت‌های اقامه نماز مورد ارزیابی قرار می‌گیرند و دانشگاه علوم پزشکی در چند سال گذشته با کسب رتبه برتر شایسته تقدیر بوده است.

 

معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه فعالیت‌های مربوط به اقامه نماز در سه موضوع تفاهم‌نامه‌ها، مأموریت‌های عمومی و مأموریت‌های اختصاصی از سوی ستاد اقامه نماز استان بررسی و ارزیابی میشوند، اظهار کرد: مجموع این موارد به صورت یک نمره کلی برای هر دستگاه اعلام می‌شود که بر این اساس ستاد اقامه نماز دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه امتیاز برتر را کسب کرده است.

 

وی افزود: این موفقیت با همت تمام مدیران در زمینه تأمین امکانات مورد نیاز ستاد اقامه نماز و تشویق و ترغیب کارکنان، اساتید و دانشجویان در عرصه‌های مربوط به نماز، به دست آمده است.

 

غلامی با اشاره به فعالیت‌های این دانشگاه، افزود: با ترویج فرهنگ نماز در بین کارکنان، اساتید و دانشجویان این مجموعه با روحیه‌ای غنی‌تر از اصول اخلاقی که مهم‌ترین تأکید در نماز است خدمت‌گزاری می‌کنند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار