نامه سرگشاده بسیج دانشجویی شهرستان زرند:

جناب آقای دکتر امیری، هرگز منافع حزبی و گروهی را با خون شهدا و عزت این مملکت معاوضه ننمایید

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان زرند: جناب آقای دکتر امیری به یاد آورید لحظه شهادت نوجوان بصیر این مرز و بوم علی عرب را که در آن ظلمات شب ساعت ها سوخت و صدایی از او که منجر به شکست شود بلند نشد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجوییشورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان های زرند، راور و کوهبنان طی نامه ای سرگشاده به نماینده مردم این شهرستان ها در مجلس شورای اسلامی اعلام داشت: جناب آقای دکتر امیری به یاد آورید لحظه شهادت نوجوان بصیر این مرز و بوم علی عرب را که در آن ظلمات شب ساعت ها سوخت و صدایی از او که منجر به شکست شود بلند نشد.

"بسمه تعالی"

نماینده مردم شریف شهرستان زرند و کوهبنان، جناب آقای دکتر امیری

سلام علیکم

در این روزهای پر التهاب کشور بر خود لازم دانسیتم نکاتی چند پیرامون رسالت حضرتعالی در مجلس شورای اسلامی بیان کنیم تا انشاالله خداوند همه ما را مشمول رحمت خود قرار دهد.

جناب آقای دکتر امیری شما بسیار خوب میدانید که منتخب مردمی، راسخ و استوار در عهد خود به این انقلاب هستید، مردمانی که جگر گوشه های خود را در پاسخ به امر ولی امر زمان خویش فدای این انقلاب و مملکت کرده اند.

جناب آقای دکتر امیری به یاد آورید لحظه شهادت نوجوان بصیر این مرز و بوم علی عرب را که در آن ظلمات شب ساعت ها سوخت و صدایی از او که منجر به شکست شود بلند نشد.

 بدانید همه ما در محضر خداوند هستیم و شما با رای مردمی راسخ در عهد و پیمان خود به انقلاب، باید حافظ خون شهدای این مرز و بوم باشید و با علم بر ایستادگی این مردم عزیز و پشتیبان انقلاب، به فکر عزت جمهوری اسلامی ایران بوده و هرگز منافع حزبی و گروهی را با خون شهدا و عزت این مملکت معاوضه ننمایید.

 

والسلام علکیم

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان زرند، راور و کوهبنان

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار