در شب ولادت باسعادت امام حسن مجتبی (ع):

مراسم اختتامیه جام شهدای دانشجوی استان کهگیلویه و بویراحمد/ نایب قهرمانی ناحیه بسیج دانشجویی + تصاویر

در شب ولادت با سعادت امام حسن مجبتی (ع) مسابقات فینال بین تیم های کارکنان و دانشجویان راه یافته به مرحله نهایی جام شهدای دانشجو استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار و در پایان طی مراسم اختتامیه به تیم های برتر جام قهرمانی اهدا شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : در شب ولادت با سعادت امام حسن مجبتی (ع) مسابقات فینال بین تیم های کارکنان و دانشجویان راه یافته به مرحله نهایی جام شهدای دانشجو استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار و در پایان طی مراسم اختتامیه به تیم های برتر جام قهرمانی اهدا شد.

 

مسابقات آقایان:

در بخش کارکنان جام شهدای دانشجو به ترتیب تیم کارکنان دانشگاه علوم پزشکی اول تیم ناحیه بسیج دانشجویی دوم و تیم سما سوم شدند.

در بخش دانشجویان نیز تیم دانشجویان دانشگاه سما قهرمان مسابقات، تیم دانشگاه علوم پزشکی نائب قهرمان و تیم دانشگاه دولتی یاسوج عنوان سومی را کسب کرد.

 

مسابقات بانوان:

مسابقات بانوان که در رشته والیبال برگزار شد با قهرمانی تیم دانشگاه دولتی به پایان رسید. در این مساباقت تیم های علوم پزشکی و فنی و حرفه ای نیز به ترتیب عناوین نائب قهرمانی و سومی را کسب کردند.

 

در پایان طی مراسم اختتامیه که با حضور جهانگیر انصاری جانشین فرماندهی سپاه فتح استان، شهرام مهدوی مطلق مسئول بسیج دانشجویی استان، دکتر عریان رئیس دانشگاه دولتی یاسوج و جمعی از اساتید و مدیران دانشگاه های استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد، ضمن  اهدا کاپ قهرمانی به تیم های برتر هر بخش از کمیته داوران، کمیته اجرایی و کمیته فنی دومین جشنواره ورزشی شهدای دانشجوی  تجلیل شد.

 

گفتنی است تیم های برتر این مسابقات به مرحله استانی جشنواره ورزشی شهدای دانشجو صعود و در شهریور ماه با تیم های برتر از شهرستان های گچساران و کهگیلویه بزرگ به مسابقه خواهند پرداخت.

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار