مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده محیط زیست برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده محیط زیست با حضور مسئولین ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز و دانشکده محیط زیست برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از البرز؛ مراسم تودیع و معارفه مسئول بسیج دانشجویی دانشکده محیط زیست با حضور مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز و مسئولین دانشکده محیط زیست برگزار شد.

 

مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز ضمن تبریک ماه مبارک رمضان، گفت:  انقلاب اسلامی یک امانت و ودیعه الهی نزد ماست و یا جانفشانی 200 هزار شهید حفظ شده و الان هم مدیون شهدای مدافع حرم هستیم که مانع از نزدیک شدن دشمن به مرزهای کشور شدند.

 

مرتضی هاشمی در ادامه افزود: امروز انقلاب ما در سویه، یمن و حتی عربستان تاثیرات عمیقی بر جا گذاشته و این امر جز با مجاهدت بسیجیانی که در دانشگاه ها، حوزه ها و پایگاه ها دارند شبانه روز تلاش می کنند شدنی نبود. بسیج فراتر از مرزبندی هاست و باید از همه مراقبت کند.

 

هاشمی در پایان خاطر نشان کرد: شهدای هسته ای به عنوان نخبه های علمی هم بسیجی بودند. شهید حججی ها و مهدی عسکری ها محصول همین فرهنگ هستند. مسئولیت کار دشواری است، بار سنگینی است که انشالله آقای بیگ زاده با گام برداشتن در راستای منویات مقام معظم رهبری و قاعده جذب حداکثری منشا برکات در دانشکده محیط زیست خواهد شد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار