نامه سرگشاده شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی به نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی

ماهیت FATFنیر همانند برجام روشن و سرنوشت آن نیز مشخص است./اثر گذاری فوری بر این روند در رقابت با عجله شیطانی برخی مسئولین نام آشنا در مجلس و دولت است، که پیشتر بلای برجام را برسر کشور و انقلاب آوردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی طی نامه ای به نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی خواستار مطالعه طرح FATF شده و مطالبه گری مجدانه خود را در این خصوص تا رسیدن به نتیجه نهایی اعلام داشت.

متن کامل نامه به شرح ذیل می باشد:

حضور نمایندگان محترم مردم استان خراسان جنوبی در مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم؛

با صلوات بر محمد وآل محمد ؛همانطور که میدانید لایحه الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تروریسم در مجلس در حال بررسی و پیگیری است و در این بین جریانی خاص از نمایندگان مجلس که برجام را علیه منافع ملی کشور و دستاورد های انقلاب اسلامی رقم زدند؛ اکنون نیز سعیدارند با همان سرعت و در خفا و پنهان، گام مهم دیگری با تثبیتبرجام اروپایی و معاهده FATF در راستای منافع غرب و علیه منافع حال و آینده کشور و انقلاب بردارد.حال اینکه ماهیت FATFنیر همانند برجام روشن و سرنوشت آن نیز مشخص است. لذا متن پیوست که با زحمت اساتیدکارگروه تحریم و دیپلماسی اقتصادی آماده شده است ؛ تحلیل جامع و خلاصه ای از وضعیت مذکور را در اختیاردلسوزان نظام قرار میدهد انتظار میرود ضمن بررسی و مطالعه طرح مذکور اقدامات ذیل توسط شما نمایندگان مردمی و انقلابی استان خراسان جنوبی صورت گیرد:

1-شفافیت آرا نمایندگان استان و دیگر نمایندگان مجلس در خصوص این طرح برای مردم

2-ایستادگی در مقابل زد و بند های سیاسی موجود در مجلس در خصوص تصویب طرح مذکور

3-ایجاد روشنگری و شفافیت در بین دیگر نمایندگان مجلس

4-پیگیری مجدانه این طرح از کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی

 

لازم به ذکر است، اثر گذاری فوری بر این روند  در رقابت با عجله شیطانی برخی مسئولین نام آشنا در مجلس و دولت است، که پیشتر بلای برجام را برسر کشور و انقلاب آوردند.

دانشجویان بسیجی دانشگاه های خراسان جنوبی به نمایندگی از همه دانشجویان  ولایت مدار 57 دانشگاه و مرکز آموزشی استان ، مطالبه گری مجدانه خود را در این خصوص تا رسیدن به نتیجه نهایی ادامه خواهد داد.

 

 

و من الله التوفیق...

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی خراسان جنوبی

 

---

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار