عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد:

اختلافات جزئی و سلیقه‌ای نیروهای انقلابی نباید عامل تفرقه آن‌ها شود/ جناح‌های سیاسی مردمی بودن را به ایام انتخابات محدود کرده‌اند

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد در دیدار نمایندگان تشکل ها با آیت الله مدرسی با تأکید بر اینکه اختلافت جزئی بین نیروهای انقلابی نباید باعث تفرقه بین آن‌ها شود، افزود: تشکل‌های انقلابی باید نسبت به هم‌افزایی یکدیگر اهتمام جدی‌تری داشته باشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از یزد: شامگاه سه‌شنبه جمعی از نمایندگان تشکل‌های دانشجویی، جوانان فعال در  مجموعه‌های فرهنگی و هیئت‌های مذهبی استان یزد با آیت‌الله مدرسی، امام‌جمعه بخش مرکزی یزد دیدار و گفتگو کردند.

محمدامین همتی در این نشست با تأکید بر اینکه تشکل‌های انقلابی در کشور باید در هر برهه زمانی اولویت‌ها و نیازهای اصلی کشور را بشناسند و به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشند، تصریح کرد: بی‌توجهی به اولویت‌ها و ضرورتت های روز کشور از معضلاتی است که از سال‌ها قبل وجود داشته؛ و به‌طور مثال در دهه‌های گذشته وقتی رهبر معظم انقلاب از تهاجم فرهنگی دشمن سخن می‌گفتند و نسبت به آن هشدار می‌دانند، متأسفانه این هشدار رهبری کمتر موردتوجه جدی قرار گرفت، که تبعات آن امروز در جامعه مشهود است.

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان یزد با تأکید بر اینکه دشمن همواره در تلاش است تا تشکل‌های دانشجویی را درگیر حواشی و مسائل کم‌اهمیت کند، یادآور شد: وظیفه تشکل‌های دانشجویی در این برهه حساس، مطالبه گری تخصصی و به‌موقع و هدفمند از مسئولین و تلاش برای رفع معضلات و چالش‌های پیشرو کشور است.

وی با انتقاد از اینکه احزاب و جناح‌های سیاسی در این سال‌ها از ضرورت‌ها غافل بودند و تنها  در هنگام انتخابات دغدغه مردم را داشتند، افزود: تعامل با گروه‌ها و اقشار مختلف مردمی و توجه به نیازها و دغدغه‌های آن‌ها باید موردتوجه همیشگی باشد.

دانشجوی دانشگاه یزد در ادامه بر لزوم وحدت و تعامل تشکل‌های هم سو و انقلابی تأکید کرد و یادآور شد: اختلافات جزئی و تفاوت‌های سلیقه‌ای نباید باعث شود تا  بین نیروها و مجموعه‌های انقلابی تفرقه پیش بیاید و این مجموعه ها از یکدیگر دور شوند.

همتی به منویات مقام معظم رهبری در خصوص وحدت و همدلی اشاره کرد و اظهار داشت: ایشان بارها تأکید کردند که حفظ وحدت باید اصل و اساس قرار داده شود  و انجام اقدامی که باعث ایجاد اختلاف و از بین رفتن وحدت شود را حرام دانسته‌اند.

این فعال دانشجویی در پایان با یادآوری اینکه دانشجویان به‌عنوان قشری پیشرو و تأثیرگذار در جامعه شناخته می‌شوند و از آن‌ها به‌عنوان مؤذن جامعه نام‌برده می‌شود، خاطرنشان کرد: دانشجویان و تشکل‌های دانشجویی باید در مسیر تحقق آرمان‌ها و تعالی جامعه قدم بردارند و با پرهیز از حواشی به دنبال سوق دادن کشور به سمت پیشرفت و سرافرازی باشند.

پایان پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار