جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها «4»؛

روستا: مدیران دوتابعیتی مردم را نسبت به انقلاب بد بین کرده‌اند

مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی لامرد در خصوص تهدیدات مدیران دوتابعیتی گفت: از جمله تهدیدات مدیران دوتابعیتی این هست که مردم را نسبت به انقلاب بد بین کرده و از نظام دور می‌کنند.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /  مجید روستا مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی لامرد در خصوص تهدیدات مدیران دوتابعیتی گفت: از جمله تهدیدات مدیران دوتابعیتی این هست که مردم را نسبت به انقلاب بد بین کرده و از نظام دور می‌کنند و خیانت هایی که این افراد انجام می‌دهند عده‌ای به ناکارآمدی نظام نسبت می‌دهند.


مسئول بسیج دانشگاه آزاد اسلامی لامرد در خصوص مطالبه مردم نسبت به مدیران دوتابعیتی گفت: مردم باید از طریق مطالبه  از نماینده خودشان در مجلس شورای اسلامی او را مجبور کنند که نسبت به این موضوع موضع روشن بگیرد و از نمیانده بخواهند معرف دو تابعتی ها باشد و تا حصول نتیجه نهایی و مطلوب کوتاه نیایند.


روستا در خصوص عملکرد کمیته تحقیق و تفحص از مدیران دوتابعیتی بیان داشت: عملا عملکردی وجود ندارد و اگر هم باشد این قدر ضعیف هست که حتی نمایندگانی که قبلا در مجلس پیگیر این قضیه بودند هم دلسرد شده اند و الان دیگر پیگیر نیستند و هیچ حرفی نمی‌زنند.
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار