شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سیستان:

نمایندگان سیستان! موضع شفاف خود را در خصوص FATF اعلام کنید/ FATF نباید دستخوش تصویب‌های ۲۰ دقیقه‌ای قرار گیرد

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سیستان در خصوص لایحه استعماری FATF خطاب به نمایندگان مردم سیستان نامه نوشت و خواستار اعلام موضع علنی آنان در این باره شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سیستان در خصوص لایحه استعماری FATF خطاب به نمایندگان مردم سیستان نامه نوشت و خواستار اعلام موضع علنی آنان در این باره شد.

 

متن نامه به این شرح است:

 

بسمه تعالی

 

خسارات برجام نافرجام گویی هنوز پایانی ندارد، بتن‌ریزی بر صنعت هسته‌ای و معطل کردن اقتصاد کشور کم بود حال می‌خواهند لایحه‌ی استعماری FATF را بر ملت انقلابی ایران اسلامی تحمیل کنند، در برهه‌ای که وزارت خزانه‌داری آمریکا مرکز هماهنگی جنگ علیه جمهوری اسلامی شده برخی مسئولین به جای مقابله و طرح‌ریزی بر اساس اقتصاد مقاومتی، منفعلانه برخورد می‌کنند و با طرح لوایح و کنوانسیون ‌های استعماری و خیانت بار کماکان هزینه ساز برای جمهوری اسلامی هستند.

 

لایحه FATF نامی زیبا دارد؛ مبارزه با تامین مالی تروریسم اما تروریسم از نگاه چه کسانی؟ از نگاه کدخدا و رهروانش؟ با تایید و تصویب این لایحه استعماری علاوه بر اینکه تمام اطلاعات مالی و بانکی کشور در اختیار استکبار قرار می‌گیرد، کنترل و تحریم نقطه‌ای افراد و نهاد‌ها و وزارتخانه‌هایی که از نگاه آمریکا و غرب به هر دلیل باید تحریم شوند در درون کشور و توسط بانک‌های خودی صورت می‌گیرد، به عنوان مثال با اندک شوی تبلیغاتی دروغ می‌توانند برخی افراد، اساتید دانشگاه یا پزشکان حاذق در رشته‌های خاص را در درون کشور از طریق سیستم بانکی خود کشور تحریم کنند، تحریم وزارتخانه‌ها و نهادها در خود کشور را هم بر تبعات این لایحه استعماری اضافه کنید.

 

حال بیاییم تعریف ملت انقلابی ایران اسلامی از تروریسم را با تعریف آمریکا و غرب از تروریسم مقایسه کنیم؛ با آمریکا و غربی که مادر داعش و دیگر گروه‌های تروریستی خونخوار بوده و یا مدافع بزرگترین تروریست جهان یعنی رژیم کودکش صهیونیستی هستند، اختلاف نگاه و تعاریف از تروریسم از زمین تا آسمان است.

 

نمایندگان مجلس شورای اسلامی اکنون در امتحانی حساس قرار گرفته‌اند، نباید اینگونه مسائل مهم دستخوش تصویب‌های ۲۰ دقیقه‌ای قرار گیرد، تاریخ ثانیه به ثانیه نطق و عملکرد مسئولین را ثبت می‌کند، ملت انقلابی مسئولینی که لوایح خائنانه را امضا و تصویب می‌کنند فراموش نخواهد کرد.

 

مردم شریف، ولایتمدار و انقلابی دارالولایه سیستان همواره در طول تاریخ اثبات کرده‌اند زیر بار حرف زور و استعمار نخواهند رفت؛ از جناب دکتر دهمرده و جناب دکتر کیخا نمایندگان محترم مردم شریف سیستان انتظار است موضع شفاف خود را راجع به این لایحه فوق استعماری و خیانت‌بار روشن نمایند و علنی اعلام کنند.

 

والسلام علی من التبع الهدی

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار