با حضور سرهنگ وفاپور؛

مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر در دانشگاه فنی‌ومهندسی بوئین‌زهرا برگزار شد

مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی با سخنرانی سرهنگ وفاپور جانشین سابق فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در دانشگاه فنی‌ومهندسی بوئین‌زهرا برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی از قزوین؛ سرهنگ حبیب‌الله وفاپور جانشین سابق فرماندهی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین در مراسم گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر و روز مقاومت، ایثار و پیروزی که با حضور جامعه دانشگاهی و برخی از مسئولین شهرستان در سالن اجتماعات دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا برگزار شد با اشاره به سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار کرد: هیچ واژه‌ای را نمی‌توان در عظمت این پیروزی بیان کرد، مگر جمله امام خمینی(ره) که خرمشهر را خدا آزاد کرد.

 

 وی افزود: رزمندگان اسلام با کمترین امکانات در برابر دشمن مجهز به همه تجهیزات نظامی توانستند خرمشهر را آزاد و فتح کنند.


 وفاپور با بیان اینکه رزمندگان اسلام با عملیات بیت‌المقدس در خرمشهر به دستاوردهای فراوانی دست یافتند، گفت: آزادسازی 5 هزار و 300 کیلومتر مربع از خاک خرمشهر، کشته شدن 16 هزار نفر از دشمنان، منهدم کردن 418 دستگاه زرهی و تانک دشمن از جمله این دستاوردها بود.

 

فرمانده پادگان شهدای جوادنیا استان قزوین با اشاره به اینکه همراه داشتن یک قرآن کریم در جیب، مهمترین ویژگی مشترک همه شهدا بود، گفت: این مطلب نشان می‌دهد که چقدر شهدا در تلاوت و تدبر این کتاب آسمانی مانوس و مشهور بودند و لحظه‌ای از آن جدا نبودند.


وفاپور خاطر نشان کرد: ما هرچه مشکل داریم از سوی آمریکا و هم پیمان آنان است و از ابتدای انقلاب تا کنون تمام توطئه‌ها از سوی آمریکا بوده است چرا که با وجود انقلاب اسلامی، منافع آنها در منطقه به خطر افتاده است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار