جوان مومن انقلابی،مطالبه گر دائم آرمان ها «1»؛

صحتی: عدم اعتماد به نیروی جوان در آینده به دولت ضربه می‌زند

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استهبان گفت: عدم اعتماد به نیروی جوان ممکن است در آینده ضربات بیشتری به بدنه‌ی دولت‌ها وارد کند.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / نازنین زهرا صحتی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استهبان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص اشتغال جوانان در برهه کنونی گفت: متأسفانه به نسبت سطح سواد و تحصیلات و توانایی و قابلیت‌ها،اشتغال جوانان با مشکلات جدی روبه‌رو شده است، در حال حاضر در بعضی از سازمان‌ها نیروهای جوان حمایت نمی‌شوند.

 

عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استهبان با اشاره به نقش و سیاست‌های دولت در به کارگیری نیروی جوان در بدنه خود بیان داشت: دولت باید در کابینه‌ها و وزارتخانه‌ها به‌جای نیروهای پیر و سالخورده که بدون داشتن توانایی‌های لازم فقط پست‌های مدیریتی‌شان عوض‌شده است از نیروی جوان استفاده کند.

 

وی افزود: عدم اعتماد به نیروی جوان ممکن است در آینده ضربات بیشتری به بدنه‌ی دولت‌ها وارد کند.

 

صحتی با برشمردن راه‌حل‌های بیکاری جوانان اظهار داشت: حمایت از تولیدات داخلی، جلوگیری از واردات بی‌رویه‌ی کالاهایی که نمونه‌های مشابه آن در کشور به فراوانی یافت می‌شود، جلوگیری از قاچاق کالا که در چند سال اخیر آسیب‌های زیادی به اقتصاد کشور وارد کرده است، بحث کارآفرینی و دادن تسهیلات مناسب به قشر جوان می تواند برخی از راه‌حل‌‌های مشکل بیکاری در کشور باشد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار