کیخا تأکید کرد؛

استاد هتاک هیچ گونه سابقه انقلابی ندارد/ برخورد بدون تعلل نظام، نشان از جدیت در دفاع از اعتقادات مذاهب دارد

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان درباره سابقه استاد هتاک و تلاش دشمن مبنی بر انتساب وی گفت: برخی تلاش می‌کنند تا این فرد را یک عنصر وابسته به انقلاب معرفی کنند اما باید اشاره کرد که وی هیچ گونه سابقه انقلابی ندارد؛ حتی پرونده‌های قابل تأملی در دانشگاه آزاد دارد که از انتشار آنها معذوریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: علیرضا کیخا، مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: در روزهای اخیر شاهد اتفاقی بودیم که دو رو داشت.

 

وی افزود: هتاکی یک استاد دانشگاه به مقدسات اهل سنت روی بسیار زشت این اتفاق بود اما همگرایی و وحدت میان مسئولان، مردم و تشکل‌های دانشجویی روی زیبای آن بود.

 

کیخا اشاره به مطالبه‌گری تشکل‌های دانشجویی در خصوص این ماجرا عنوان کرد: بسیج دانشجویی بلافاصله پس از این اتفاق اعلام موضع کرد و ضمن احترام به اهل سنت، خواستار برخورد با این استاد دانشگاه شد که در نتیجه بازداشت وی توسط مقامات قضایی صورت گرفت.

 

وی درباره سابقه استاد هتاک و تلاش دشمن مبنی بر انتساب وی به نظام ابراز داشت: برخی تلاش می‌کنند تا این فرد را یک عنصر وابسته به انقلاب معرفی کنند اما باید اشاره کرد که وی هیچ گونه سابقه انقلابی ندارد؛ حتی پرونده‌های قابل تأملی در دانشگاه آزاد دارد که از انتشار آنها معذوریم.

 

مسئول بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی در مواجهه با معترضین خود بسیار صبور عمل می‌کند و شاهد هستیم که در دانشگاه‌های مختلف اساتیدی هستند که با نظام زاویه دارند اما نظام برخورد صبورانه دارد اما آنجایی که به مقدسات اهل سنت اهانت شد نظام بدون ذره‌ای تعلل با خاطی برخورد کرد؛ این نشان از جدیت نظام و دستگاه‌ در برخورد با هتاکان به اعتقادات و احساس و عواطف مذاهب و قومیت‌ها دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: هرکس بخواهد با احساسات شیعه و سنی در استان بازی کند و اقدام تحریک عواطف نماید بسیج دانشجویی محکم با خاطیان برخورد خواهد کرد.

ارسال نظر


captcha