ماجرای هتاکی استاد دانشگاه آزاد زاهدان از زبان جعفری؛

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان: صمصام از دانشگاه اخراج شد/ دانشگاه‌ها از وجود اساتید هتاک و ضدانقلاب پاک شود

جعفری گفت: با حضور در صحنه و خواست عمومی مبنی بر مجازات استاد هتاک، این قضیه بطور جدی پیگیری شد و با پیگیری های مکرر جبهه انقلاب و بسیج دانشجویی، عصر امروز با تشکیل جلسه کمیسیون تخلفات، استاد هتاک محکوم به اخراج از دانشگاه شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: رضا جعفری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان، گفت: شب گذشته در فضای مجازی شاهد فیلمی از یکی اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه آزاد زاهدان منتشر شد که محتوای آن توهین به مقدسات اهل سنت بود.

 

وی ادامه داد: بسیج دانشجویی دانشگاه، پس از طی مراجع قانونی و تایید صحت فیلم منتشرشده، به حمایت از جامعه اهل سنت و نیز به پیروی از دستورات رهبری و مبنا قرار دادن اصل وحدت و عمل به آیه قرآن، بیانیه ای را با درخواست رسیدگی هرچه سریعتر مراجع قضایی استان و دانشگاه مبنی بر اخراج این استاد منتشر کرد.

 

جعفری با اشاره به حضور جمعی از مردم ولایتمدار اهل سنت در دانشگاه اظهار داشت: با حضور در صحنه و خواست عمومی مبنی بر مجازات استاد هتاک، این قضیه بطور جدی پیگیری شد و با پیگیری های مکرر جبهه انقلاب و بسیج دانشجویی، عصر امروز با تشکیل جلسه کمیسیون تخلفات، استاد هتاک محکوم به اخراج از دانشگاه شد.

 

وی بر حفظ وحدت در شرایط کنونی تأکید و بیان کرد: بسیج دانشجویی دانشگاه به نمایندگی از جبهه انقلاب اعلام می کند تمام افرادی که قصد آشوب و تفرقه افکنی بین مسلمانان را داشته باشند چه شیعه چه سنی محکوم هستند و با آنان برخورد خواهد شد.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد زاهدان پاکسازی دانشگاه‌ها از اساتید هتاک و نالایق و ضدانقلاب تصریح کرد: مطالبه عموم دانشجویان در استان و حتی سراسر کشور این است که اساتید دانشگاهها موظف به احترام به عقاید مذاهب مختلف باشند و ما خواستار رصد و شناسایی افرادی هستیم که به صورت پنهانی در حال ایجاد تفرقه در فضای دانشگاهی هستند.

 

---

ارسال نظر


captcha