بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان:

دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان محور وحدت نخبگان شیعه و سنی هستند/ استاد هتاک به مقدسات اهل سنت از دانشگاه اخراج شود

بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان پیرامون توهین اخیر یکی از اساتید دانشگاه آزاد زاهدان به مقدسات اهل سنت بیانیه صادر کرد و خواستار اخراج چنین افرادی از دانشگاه شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان پیرامون توهین اخیر یکی از اساتید دانشگاه آزاد زاهدان به مقدسات اهل سنت بیانیه صادر کرد و خواستار اخراج چنین افرادی از دانشگاه شد.

 

متن بیانیه به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

ما صریحاً گفته‌ایم که با اهانت به مقدّسات اهل‌سنّت مخالفیم. یک عدّه‌ای از این‌طرف، یک عدّه‌ای از آن‌طرف، بر آتش دشمنی‌ها می‌افزایند و آنها را تشدید میکنند؛ ...  ؛بصیرت لازم است؛ باید دید نقشه‌ی دشمن چیست. نقشه‌ی دشمن در درجه‌ی اوّل ایجاد اختلاف است. (امام خامنه ای مدظله العالی)
 
جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گیری این شجره پر برکت بنا بر محور وحدت اسلامی همه اقشار جامعه اعم شیعه و سنی روز به روز تنومندتر شده است. از آن جایی که یکی از مولفه های قدرت نظام جمهوری اسلامی در استان سیستان و بلوچستان همین وحدت و برادری سنی و شیعه است، دشمنان اسلام این موضوع را فهمیده اند و در برهه های مختلف زمان سعی در اختلاف افکنی قومی و مذهبی جهت به ثمر رسیدن اهداف شیطانی خود داشته اند، تجربه نشان داده است در راه رسیدن به اهداف پلید خود نه از ریختن خون شیعه می گذرند نه از سنی!
 
در حرکتی مشکوک، اقدام زشت و دشمن شادکن یکی از اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان خشم همه ی مردم استان را برافروخت و سبب سو استفاده رسانه ها و جریانات ضد انقلاب گردید که تمام تلاش خود را جهت برافروختن احساسات مردمی حاصل از این اقدام انجام دادند.
 
بسیج دانشجویی ضمن تشکر از دستگاه قضایی استان و سربازان گمنام سپاه پاسداران جهت برخورد سریع با این موضوع درخواست دارد در کوتاه ترین زمان به این پرونده رسیدگی شده و حکم صادره به اطلاع عموم مردم برسد، همچنین بسیج دانشجویی اعلام می‌کند در سریع ترین زمان ممکن این فرد از دانشگاه اخراج شود تا دانشگاه های استان که محور وحدت نخبگان شیعه و سنی در فضای علمی و منطقی بوده و هستند از وجود چنین افرادی خالی شود.
 
و من الله التوفیق

ارسال نظر


captcha