مسئول فرهنگی دفتر بسیج دانشجویی بافت:

امروز نوبت میدان دادن به حسن باقری های نسل سوم هست

چاهخوزاده، مسئول فرهنگی دفتر بسیج دانشجویی شهرستان بافت:خرمشهر به ما اثبات کرد که با اتکا به توان داخل و توکل بر خدا می توان بر تمامی ابر قدرت ها پیروز شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: چاهخوزاده، مسئول فرهنگی دفتر بسیج دانشجویی بافت در رابطه با حماسه سوم خرداد گفت: امروز نوبت میدان دادن به حسن باقری های نسل سوم هست و اکنون هم جوانان ما می توانند خرمشهرهای اقتصادی را فتح کنند.

 
وی در ادامه عنوان کرد:سوم خرداد سالروز پیروزی عملیات الی بیت المقدس است،عملیاتی که منجر به آزادی خرمشهر شد.خرمشهر که آزاد شد برای ما یک نماد بود نماد خودباوری اعتماد به داخل و اعتماد به فرماندهین و بسیجی ها و از همه مهمتر توکل بر خدا بود.
 
وی خاطر نشان کرد:خرمشهر به ما اثبات کرد که با اتکا به توان داخل و توکل بر خدا می توان بر تمامی ابر قدرت ها پیروز شد.
 
 چاهخوزاده در ادامه ابراز کرد:مسئولین دولتی باید دست از اعتماد به دشمن خارجی بردارند و به جوانان و ملت اعتماد کنند چرا که ما می توانیم و راهِ حل آن است که برای حل مشکلات اقتصادی دست از نسخه های غربی بردارند تا بتوانند عملیات بر اساس ارزش ها انجام دهند.
 
وی خاطر نشان کرد: امروز نوبت میدان دادن به حسن باقری های نسل سوم هست که در عملیات الی بیت المقدس نقش تعیین کننده ای داشت و در پیروزی عملیات، الان هم جوانان ما می توانند خرمشهرهای اقتصاد را فتح کنند. جوانان ما می توانند ما را از نیاز به بیگانگان بی نیاز کنند.
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار