مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل خبرداد

دعوت از استاندار اردبیل جهت بازدید از اردوهای جهادی دانشگاه ازاد

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل از آغاز عرصه یابی اردوهای جهادی این دانشگاه خبرداد و گفت: امسال تصمیم گرفتیم تا همزمان با عرصه یابی از مسئولین دستگاه های اجرایی استان نیز جهت همراهی و بازدید از فعالیت های جهادی دانشجویان دعوت بعمل اوریم.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: وحید متقی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل در گفتگو با خبرنگار ما از ارسال دعوت نامه ای به دفتر استانداری اردبیل جهت حضور وی در اردوهای جهادی این دانشگاه که در تابستان سال جاری برگزار خواهد شد، خبرداد و گفت: مطالبه گری و حل مشکلات مردم از جمله اهداف و دغدغه های اردوهای جهای است.

وی با بیان اینکه گروه های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد امسال مصمم است مشکلات مردم را بدون واسطه و مسقیما با مسئولین دستگاه های اجرایی در میان بگذارند، گفت: این کار باعث خواهد شد حداقل برخی از مشکلات مردم حل و فصل شود.

وی افزود: در همین راستا بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل در آستانه آغاز فعالیت های جهادی خود با ارسال دعوت نامه ای به استانداری اردبیل از مهندس بهنام جو استاندار اردبیل دعوت بعمل آورد تا با حضور خود در مناطق محروم از نزدیک با محرومیت های منطق فقیرنشین آشنا و تصمیمات شایسته ای جهت رفع آنها در حد توان اتخاذ کند.

 

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اردبیل خبرداد،

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار