همزمان با ششمین روز از هفته روابط عمومی و ارتباطات؛

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس با رئیس دانشکده خبر شیراز دیدار و گفتگو کرد

مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس همزمان با ششمین روز از هفته ملی ارتباطات و روابط عمومی با رئیس دانشکده خبر شیراز دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: مهندس سید مصطفی موسوی، مسئول حوزه بسیج دانشجویی دانشگاه علمی کاربردی استان فارس با دکتر محمود شاکر، رئیس دانشکده خبر شیراز دیدار و گفتگو کرد.

 

مهندس موسوی در این دیدار و گفتگو که عصر سه‌شنبه اول خردادماه همزمان با ششمین روز از هفته ملی روابط عمومی و ارتباطات انجام شد بر تخصصی شدن اقدامات پایگاه های دانشکده های علمی کاربردی استان تأکید کرد.

 

وی با تصریح اینکه دانشکده خبر شیراز می‌تواند دانشجویان خود را به رسانه های مختلف استان معرفی کند تا از ظرفیت آنها استفاده شود، گفت: استفاده از ظرفیت‌های دانشجویان می‌تواند نقطه عطفی در استان باشد که توسعه استان و پیگیری مطالبات مردم را به دنبال دارد.

 

رئیس دانشکده خبر شیراز نیز در این دیدار با اشاره به اینکه در گذشته نه چندان دور رشته روابط عمومی مورد تمسخر بود، اظهار کرد: آموزش و تربیت دانشجویان این رشته با کمترین امکانات و حمایت ها در دانشکده خبر شیراز آغاز و این دانشکده به محور آموزشی این رشته تبدیل شده است.

 

دکتر شاکر با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص تقویت روابط عمومی، بیان کرد: امروزه این رشته جایگاه خود را باز یافته و انتظارات از آن بالا رفته است.
 

وی عنوان کرد: دانشکده علمی کاربردی خبر شیراز به نقطه ای رسیده که توانسته اساتید خبره و مجربی به استان فارس معرفی کند.

 

رئیس دانشکده خبر شیراز با بیان اینکه فعالیت آموزشی در این زمینه دشوار است، عنوان کرد: دانشکده خبر در طول سالهای فعالیت خود مورد حمایت واقع نشده مگر حمایت افراد معدودی همچون دکتر غلامحسین غیب پرور، فرمانده پیشین سپاه فجر استان فارس، که گام های ارزشمندی در حمایت از این دانشکده برداشتند.

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار