مسئول سازندگی بسیج دانشجویی فارس:

110 گروه جهادی در تمام نقاط استان فارس فعالیت دارند/گروه های جهادی برکت الهی هستند

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی فارس عنوان کرد: گروه های جهادی دانشجویی یک سری قیدها دارد و زمانی به یک عرصه ورود پیدا می کنند که تعطیل باشند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: میثم فضل الله پور، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی فارس در جلسه هم اندیشی با مسئولین قرارگاه پیشرفت و آبادانی استان فارس با اشاره به اینکه بسیج دانشجویی 110 گروه جهادی در تمام نقاط استان دارد، گفت: در بحث زلزله کرمانشاه، ایام تعطیلات نوروز و تابستان  و اربعین گروه های جهادی دانشجویی فعالیت داشته اند.

 

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی فارس عنوان کرد: گروه های جهادی دانشجویی یک سری قیدها دارد که ازجمله آن می توان به این مورد اشاره کرد که گروه های جهادی دانشجویی زمانی به یک عرصه ورود پیدا می کنند که تعطیل باشند البته بعضی از گروه ها تعطیلات آخر هفته در حال خدمت رسانی اند.

 

فضل الله پور با تاکید بر اینکه گروه های جهادی دانشجویی تعطیلات محورند، تصریح کرد: بسیج دانشجویی با این قید ها اعلام آمادگی می کند که در پایان ماه مبارک رمضان عرصه یابی گروه های جهادی دانشجویی شروع می شود.

 

وی طرح اعتلای گروه های جهادی دانشجویی را یک حسن دانست و گفت: در این طرح یک گروه جهادی باید حداقل 3 سال در یک منطقه حضور داشته باشد.

 

مسئول سازندگی بسیج دانشجویی فارس، گروه های جهادی را یک برکت الهی برشمرد و خاطرنشان کرد: گروه های جهادی دانشجویی یا دانشجو محور است یا دانشگاه محور، که دانشگاه محور با حمایت دانشگاه صورت می گیرد اما دانشجو محور با حمایت دستگاه ها و ارگان ها.

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار