واحد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه دولتی یاسوج:

دعوت از نماینده بویراحمد و دنا در پی اعلام وعده 6500 شغل برای پتروشیمی سقاوه

ضمن تقدیر و استقبال از این خبر امیدوارکننده نماینده بویراحمد و دنا دعوت می کنیم تا با حضورشان در دانشگاه یاسوج نسبت به تشریح اشتغال آفرینی این پروژه جهت اشتغال 6500 نفر، توضیحاتی برای جامعه دانشگاهی، خصوصا دانشجویان علوم پایه که به شدت به دنبال اشتغال هستند، انجام دهند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : طی روزهای اخیر شاهد بودیم جناب آقای زارعی، نماینده محترم مردم بویراحمد و دنا در مصاحبه ای مسرت بخش و امیدوار کننده، اعلام کردند که با احداث پتروشیمی سقاوه ۶۵۰۰شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد می شود!!!

 
واحد علمی بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج ضمن تقدیر و استقبال از این خبر امیدوارکننده  نماینده بویراحمدودنا دعوت می کنیم تا با حضورشان در دانشگاه یاسوج نسبت به تشریح اشتغال آفرینی این پروژه جهت اشتغال 6500 نفر،  توضیحاتی برای جامعه دانشگاهی، خصوصا دانشجویان علوم پایه که به شدت به دنبال اشتغال هستند، انجام دهند.
 
لازم به ذکر است درصورتیکه ایشان بتواند از حداقل ایجاد 3000شغل مستقیم و غیرمستقیم  که بواسطه پتروشیمی سقاوه ایجاد می شود دفاع کنند و جامعه دانشگاهی اقناع گردد، صدها نفر دانشجو و استادی که هم اکنون به دلیل ابهامات زیست محیطی ،اشتغال ،آب و معارضات محلی و ...منتقد اجرای این پروژه  هستند، بعنوان حامی اصلی ایشان و دولت در این پروژه وارد میدان خواهدشد.
 
واحد علم و اقتصاد بسیج دانشجویی دانشگاه یاسوج
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار