مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز؛

برجام بی جام دستاورد دیپلماسی خنده/ اروپایی ها هم غیر قابل اعتماد هستند

دستگاه دیپلماسی به رهنمودهای مقام معظم رهبری جان دل بسپارند تا بار دیگر با ادامه ی مذاکرات در چاه دشمن فرو نروند و بدانند اروپایی ها هم غیر قابل اعتماد هستند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی به نقل از البرز؛ مرتضی هاشمی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی دانشگاه های استان البرز گفت: مسئولین دولتی در حل مسائل کشور مشکل وادادگی دارند و فراموش کرده اند که ضامن حیاط نظام جمهوری اسلامی ایران خون شهدا است نه مذاکره با خوی استکبار جهانی برای به اصطلاح پیشرفت کشور که در ذهن خود پروراندند و با خروج امریکا از برجام در بهت و شوک فرو رفته اند که حالا چگونه باید این بی کفایتی در دیپلماسی خنده را برای مردم توجیح کنند که اگر در همان شروع مذاکرات به رهنمودهای ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای گوش جان میسپردند هیچ گاه به مذاکره با دشمن اساسی نظام جمهوری اسلامی ایران تن نمیدادن و به پای مذاکره نمی نشستند تا به این روز حسرت برسند که بخواهند برای کارنامه زشت کاری خود فکر چاره ای کنند. 

 

مرتضی هاشمی افزود: عالم سیاست عالم تعارف نیست و همه چیز تعریف خاص خود را دارد، اروپایی ها به دلیل وابستگی شدید به امریکا قطعا به برجام ادامه نمی دهند و یا اگر در ظاهر ادامه دهند می خواهند به این بهانه در مسائل کشور ما دخالت کنند و به این بازی کثیف امریکا ادامه دهند. 

 

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان البرز در ادامه بیان کرد: راه کار حل مشکلات اقتصادی کشور در جنگ اقتصادی رقم زده شده از سوی استکبار جهانی برای ما به فرمایش مقام معظم رهبری امام خامنه ای حمایت از کالای ایرانیست که باید کشور را به سمت تولید روز افزون سوق دهند. 

 

هاشمی در ادامه خاطر نشان کرد: چرا باید نگهداری دلار و یورو در کشور به سرمایه گذاری تجاری تبدیل شود و به عنوان کالای غیر مولد سمت و سوق سودآوری پیدا کند. 

 

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی سیستم بانکی کشور با رفتارهای ضد تولید خود مانعی در مقابل سرمایه گذاریست، گفت: باید یک جراحی و انقلاب اقتصادی در کشور صورت بگیرد تا نقدینگی و سرمایه سرگردان به سمت تولید داخلی هدایت شود. 

 

هاشمی در پایان افزود: دستگاه دیپلماسی به رهنمودهای مقام معظم رهبری جان دل بسپارند تا بار دیگر با ادامه ی مذاکرات در چاه دشمن فرو نروند و بدانند اروپایی ها هم غیر قابل اعتماد هستند و این طناب پوسیده غیر قابل اعتماد است.

کلیدواژه ها


برجام اروپا بی اعتمادی

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار