مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران مطرح کرد:

چاپ اولین کتاب با محوریت آموزش مبانی اردوهای جهادی

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران از چاپ اولین کتاب با محوریت اردوهای جهادی در استان مازندران با عنوان الفبای جهادی خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه های مازندران از چاپ اولین کتاب با محوریت اردوهای جهادی در استان مازندران با عنوان الفبای جهادی خبر داد و اظهار کرد: این کتاب به بررسی مبانی اردوهای جهادی به صورت تخصصی می پردازد. 

اردوهای جهادی حرکتی است خودجوش و داوطلبانه که طی آن افراد با تخصص های مختلف جهادی جهت زدودن غبار محرومیت از چهره مناطق محروم، به انجام فعالیت های جهادی می‌پردازند.
شهرام نوری با بیان اینکه دانشجویانی که برای بار اول در اردو های جهادی شرکت کنند و یا برای بار اول مسئولیت اردو یا کارگروه های تخصصی را بر عهده گیرند، نیاز است اطلاعات اولیه و پایه ای را در خصوص اردو های جهادی داشته باشند.
ایشان اظهار کرد: در اغلب دانشگاه ها با فارغ التحصیل شدن مسئولین جهادی و عدم انتقال دانسته ها به مسئول بعدی، مشکل بزرگی که به وجود می آید، اقدام از صفر است؛ یعنی مسئول جدید باید از ابتدا شروع به کسب مفاهیم و مبانی اردوهای جهادی نماید تا بتواند اردوی مؤثری را برگزار کند. 
وی با اشاره به اینکه در معاونت جهاد سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان مازندران با همکاری قرارگاه جهادی علمدار کتابی تحت عنوان الفبای جهادی تدوین شد که در آن مفاهیم پایه ای اردوهای جهادی با رعایت اختصار ذکر شده است، تصریح کرد: این کتاب در مراسم رسم هجرت با حضور دانشجویان جهادی رونمایی شد. 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار