مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی استان خبرداد؛

توزیع 4000 تعرفه رأی ویژه جشنواره باروت خیس در دانشگاه های اردبیل

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی اردبیل از توزیع 4000 تعرفه رأی ویژه جشنواره باروت خیس در دانشگاه های اردبیل خبرداد و گفت: جشنواره باروت خیس به منظور هم‌فکری و هم‌افزایی اهل فکر جهت به تصویر کشیدن چهره واقعی زورمداران، پول‌پرستان و مستکبران عالم همزمان با سراسر کشور در دانشگاه های اردبیل نیز اجرا می شود.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /امیر مهدی ایقانی مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی استان اردبیل در گفتگ با خبرنگار ابصارخبر از برگزاری جشنواره باروت خیس در دانشگاه های استان خبرداد و گفت: این جشنواره به منظور هم‌فکری و هم‌افزایی اهل فکر و اهل درد جهت نمایاندن چهره واقعی زورمداران، پول‌پرستان و مستکبران عالم بصورت کشوری در حال اجرا است.

وی با بیان اینکه امسال ستاد مردمی جشنواره بنا دارد از بین سه کاندیدای  راه‌یافته به مرحله نهایی، بر اساس آرای مردمی یک نفر را بعنوان منفورترین چهره مستکبر جهان معرفی کند، گفت:از همه طالبان حق و عدالت دعوت می‌کنیم تا با شرکت در این رای‌گیری، از میان نامزدهای نهایی دشمن برتر بشریت را انتخاب کنند.

مسئول فرهنگی بسیج دانشجویی استان به شیوه اجرای این جشنواره مردمی نیز اشاره کرد و گفت: بیش از 4000 تعرفه رأی در اختیار دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های استان قرارگرفته و قرار است طی برنامه ای بصیرت افزایی این جشنواره برگزار شود.

ایقانی در ادامه سخنان خود به معرفی منفورترین چهره های سال بشریت پرداخت و گفت: دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده امریکا، به پاس به رسیمت شناختن قدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی و کودک‌کش صهیونیستی و حمایت مستمر از جنایات صهیونیست‌ها، تهدید دائمی کشورهای مستقل و تلاش برای ایجاد جنگ و آشوب در هر گوشه از جهان، حمایت از جنایات آل‌سعود در یمن و مشارکت در کشتار مردم بی‌گناه یمن.

وی از بنیامین نتانیاهو نخست‌وزیر رژیم جعلی صهیونیستی، نیز بعنوان چهره بعدی ضد بشریت نام برد و گفت:به پاس تهدیدهای همیشگی نظامی علیه کشورهای اسلامی، دستیابی به رکورد کشتار 578 کودک ظرف مدت 51 روز، ادامه غصب کشور فلسطین و ظلم روزانه علیه مسلمانان و مسیحیان.

 

دبیر دانشجویی جشنواره باروت خیس استان از نیکی هیلی سفیر ایالات متحده امریکا در سازمان ملل متحد، که به پاس حمایت از کشتار مردم مظلوم یمن توسط آل‌سعود و حمایت سرسختانه از جنایات رژیم صهیونیستی است بعنوان سومین نفر راه یافته به بخش نهایی باروت خیس نام برد و گفت: شایسته است فرهیختگان دانشگاهی

با انتخاب خود، شایسته ترین فرد را از بین کاندیداهای اعلام شده جهت دریافت تندیس باروت خیس اعلام نماید تا بعنوان نماد ناتوانی مستکبران عالم در مواجهه و مقابله با حقیقت برای وی ارسال شود.

 

مسئول فرهنگی ناحیه بسیج دانشجویی استان در پایان سخنان خود تصریح کرد: این حرکت قدم کوچکی در مبارزه اهل حق و حقیقت، علیه ظلم و تباهی سازمان‌یافته است.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار