مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ایرانشهر:

مسابقات قوی‌ترین مردان دانشجوی دانشگاه‌های ایرانشهر برگزار شد

بقائی‌راوری گفت: مسابقات قوی‌ترین مردان دانشجوی دانشگاه‌های ایرانشهر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ایرانشهر در این دانشگاه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: سعید بقائی‌راوری، مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ایرانشهر گفت: مسابقات قوی‌ترین مردان دانشجوی دانشگاه‌های ایرانشهر به همت بسیج دانشجویی دانشگاه ولایت ایرانشهر در این دانشگاه برگزار شد.

 

وی ادامه داد: این مسابقه از آن دسته مسابقاتی است که با استقبال ویژه‌ای روبه‌رو بود؛ به نحوی ‌که با وجود برگزاری این مسابقه در ایام پایان‌ترم قریب به 500 دانشجو برای تماشای این مسابقه در مکان برگزاری مسابقات حضور یافتند.

 

بقائی‌راوری با بیان اینکه این مسابقات با شرکت 30 ورزشکار از دانشگاه‌های ولایت، آزاد و پیام نور ایرانشهر صورت گرفت اظهار داشت: شرکت کنندگان پس از نام نویسی به رقابت پرداختند که در انتها 8 نفر از ورزشکاران با کسب امتیاز برتر وارد مرحله نهایی شدند و در مرحله نهایی نیز شرکت کنندگان در بخش‌های حمل چمدان ۱۰۰ کیلویی در هر دست، گوی ۱۰۰ و 120 کیلویی، اسکات تعادلی ۲۲۰ کیلویی ، لاستیک ۳50 کیلویی و کشیدن ماشین با هم رقابت کردند.

 

وی افزود: به نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات جوایز نفیسی اهدا شد؛ ضمن اینکه داوری و نظارت این مسابقه توسط قوی ترین مرد ایران "محمدرضا تازه رو" صورت گرفت.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار