بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما خطاب به علی عسکری:

مدیران دو تابعیتی صداوسیما را برکنار کنید

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما طی نامه‌ای خطاب به رئیس صدا و سیما نوشت: با توجه به گزارش کمیته تحقیق و تفحص مجلس در خصوص مدیران تابعیتی و حضور برخی از این مدیران در صدا و سیما امیدواریم که این مدیران شناسایی و برکنار شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما طی نامه‌ای خطاب به رئیس صدا و سیما نوشت: با توجه گزارش کمیته تحقیق و تفحص مجلس در خصوص مدیران تابعیتی و حضور برخی از این مدیران در صدا و سیما امیدواریم که این مدیران شناسایی و برکنار شوند.
متن این نامه به شرح زیر است:
بسمه تعالی

ریاست محترم سازمان صدا و سیما
جناب آقای دکتر عبدالعلی علی عسکری
با سلام و احترام
با آرزوی قبولی طاعات و عبادات شما در ماه مبارک رمضان


دشمنان جمهوری اسلامی ایران امروزه از راه‌های مختلفی در صدد ضربه زدن به امت وانقلاب اسلامی هستند. یکی از این راه‌ها نفوذ بر افراد و نهاد‌های مهم کشور است.
به تعبیر رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) ساده‌ترین شکل نفوذ همین نفوذ موردی می‌باشد که درآن دشمن جاسوس یا جاسوسانی را در لباس دوست وارد دستگاه مورد نظر می‌کند تا از طریق آن‌ها به اهداف خود برسد.

از طرفی ایشان در باب اهمیت و جایگاه دستگاه رسانه ملی فرموده اند: صداوسیما قرارگاه مقدم و فعال مقابله با جنگ نرم است و مدیران و کارکنان رسانه‌ی ملی، سرداران و سربازان این جنگ نرم هستند.

چنانچه مستحضرید موضوع مدیران دو تابعیتی شاغل در دستگاه‌های دولتی که از مصادیق نفوذ فردی می‌باشد طی ماه‌های گذشته حواشی زیادی را ایجاد نموده است. کمیته تحقیق و تفحص مجلس شورای اسلامی نیز گزارش خود را در این خصوص ارائه کرده است. ظواهر و شواهد امر حاکی از آن است که برخی از این مدیران دو تابعیتی در رسانه ملی مشغول به فعالیت می‌باشند.

بسیج دانشجویی دانشگاه صدا و سیما از جنابعالی درخواست شناسایی و برکناری مدیران دوتابعیتی شاغل در سازمان صدا و سیما مطابق ماده ۹۸۹ قانون مدنی کشور را دارد. امید است که این تلاش در راستای حفظ امانت صدا و سیمای نظام اسلامی با عنایت به جایگاه راهبردی این نهاد فرهنگی در پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی مورد قبول درگاه حق واقع گردد؛ و من الله التوفیق

بسیج دانشجویی دانشگاه صداوسیما

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار