مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

برگزاری نشست صمیمانه جهادگران دانشجو با حضور معاون سازندگی سازمان بسیج دانشجویی

سالاری در ادامه از برگزاری نشست صمیمانه جهادگران دانشجو با حضور معاون سازندگی سازمان بسیج دانشجویی و فرمانده سپاه سلمان استان در اواسط ماه مبارک رمضان خبر داد و بیان کرد: نقد و بررسی حرکت‌های جهادی، برنامه‌ریزی پشتیبانی اردوهای جهادی تابستان و همچنین تجلیل از جهادگران اهم برنامه‌های این نشست خواهد بود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: ساسان سالاری، مسئول سازندگی بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان گفت: در ادامه فعالیت‌های جهادی بهار 97 پروژه ساخت خانه محروم در روستای گنبدعلوی شهرستان دلگان تکمیل شد.

 

وی افزود: در دهستان بزی شهرستان نیمروز نیز پروژه ساخت خانه عالم به نیمه کار رسیده، مدرسه چهارکلاسه روستای رضا در حال شناژبندی بوده و دو واحد سرویس بهداشتی به بهره‌برداری رسیده است.

 

سالاری در ادامه از برگزاری نشست صمیمانه جهادگران دانشجو با حضور معاون سازندگی سازمان بسیج دانشجویی و فرمانده سپاه سلمان استان در اواسط ماه مبارک رمضان خبر داد و بیان کرد: نقد و بررسی حرکت‌های جهادی، برنامه‌ریزی و پشتیبانی اردوهای جهادی تابستان و همچنین تجلیل از جهادگران اهم برنامه‌های این نشست خواهد بود.

 

وی با اشاره به چگونگی برگزاری اردوهای جهادی تابستان اظهار داشت: تمرکز بر روی سه منطقه محروم در سطح استان با هدف اثرگذاری بیشتر و افزایش توان پشتیبانی از جهادگران برنامه اصلی اردوهای جهادی در تابستان 97 است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار