جانشین خواهر دانشگاه آزاد اقلید:

دولت‌مردان هرچه سریع‌تر از تعهد ننگ‌بار برجام خارج شوند

جانشین خواهر دانشگاه آزاد اقلید گفت: دولت‌مردان باید طبق فرموده مقام معظم رهبری که فرمودند «اگر شما برجام را پاره کنید ما آن را آتش خواهیم زد» عمل کنند و هرچه سریع‌تر از این تعهد ننگ‌بار خارج شوند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی:مرضیه هوشیار جانشین خواهر دانشگاه آزاد اقلید در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی در مورد واکنش مسئولان و دولتمردان به خروج ترامپ از برجام گفت: دولت‌مردان باید طبق فرموده مقام معظم رهبری که فرمودند «اگر شما برجام را پاره کنید ما آن را آتش خواهیم زد» عمل کنند و هرچه سریع‌تر از این تعهد ننگ‌بار خارج شوند.


وی خطاب به مسئولان بیان داشت: دولت‌مردان نه‌تنها در مسئله برجام بلکه باید در تمامی تصمیمات دیپلماسی از گذشته و حال درس بگیرند و به تذکرات و فرمایشات رهبری جامه‌ی عمل بپوشانند چراکه دشمن، دشمنی‌اش تمام‌نشدنی است و تنها راه چاره دیدن و حمایت کردن از سرمایه‌های داخلی به‌خصوص جوانان است که رهبری بارها و بارها به آن اشاره کردند.


جانشین خواهر دانشگاه آزاد اقلید در مورد دستاوردهای پوشالی برجام تصریح کرد: دولت باید به مردم پاسخگو باشد که ۵ سال تعطیلی کشور به بهانه توافق با غرب و حل شدن رکود و تحریم و حتی آب خوردن مردم! اکنون چه دستاوردی دارد و باید بدانیم هرکس که زمان یاری رهبرش در خواب باشد با لگد دشمنش از خواب بیدار می‌شود.


هوشیار در خصوص علت خروج ترامپ و آمریکا از برجام اظهار داشت: هرچند برجام لطمه‌های جبران‌ناپذیری ازجمله تعطیلی بسیاری از سانتریفیوژها، تحریم‌های بیشتر و... را به کشورمان وارد کرد، اما همه آنچه آمریکا انتظار داشت را به آن‌ها نداد و قدرت موشکی ایران و فعالیت‌های مؤثر ایران در منطقه به‌خصوص در محور مقاومت که این موفقیت‌ها را مدیون مدیران جهادی چون سردار سلیمانی و تدابیر رهبری هستیم، آن‌ها را ناامید کرد.


وی افزود: بخشی از این تصمیم‌ها هم شاید به شخصیت خود ترامپ که سعی در مطرح‌شدن و مقتدر نشان دادن خود دارد مربوط شود هرچند در عمل آمریکا از ابتدا از برجام خارج بود و به آن به آن پایبند نبود.


این فعال دانشجویی در مورد رسالت جنبش دانشجویی گفت: دانشجو مؤذن جامعه است و اگر خواب بماند نماز یک ملت قضا می‌شود. جنبش دانشجویی باید هم اطلاعات و آگاهی و بصیرت خود را افزایش دهد و هم به روشنگری سایر افراد بپردازد. این کار مستلزم تشکیل اتاق فکرهای متعدد و برنامه‌ریزی‌شده است و در قالب کار مستقیم یا غیرمستقیم محقق می‌شود.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار