به نقل از خبرگذاری فارس استان در گفتگو با استاد دانشگاه شهرکرد:

رفتارهای ترامپ نابودی رژیم صهیونیستی را سرعت می‌بخشد

استاد دانشگاه شهرکرد گفت: براساس آنچه مسلمانان از آموزه‌های دینی می‌دانند این است که بالاخره روزگار قوم صهیونیست هم به سر می‌آید اما برخی از رفتارها همچون کاری که رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت آمریکا انجام داد فروپاشی این رژیم پوشالی را سرعت می‌بخشد.


احمدرضا بسیج در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: کسی که تاریخ و سرگذشت فلسطین را بداند متوجه می‌شود که مسئله فلسطین ضمن اینکه اشغال یک سرزمین توسط یک گروه بیگانه است، یک مبحث عقیدتی، کاملا سیاسی و دامنه‌دار در تاریخ است.
مسئول بسیج اساتید استان با اشاره به اینکه صهیونیست‌ها اعتقاد دارند که خداوند قول داده است کل کره زمین را طی سه مرحله به یهودی‌ها واگذار کند، افزود: به تعبیر آن‌ها مرحله اول آن خاورمیانه بزرگ که از نیل تا فرات و نزدیک مرز ایران را شامل می‌شود، مرحله دوم عراق_سویس و مرحله سوم هم کل کره زمین است، بنابراین بحث صهیونیست‌ها و اشغال سرزمین فلسطین اگر تنها جنگ بین دو گروه یا دو کشور بود شاید تا بدین اندازه از اهمیت و حساسیت برخوردار نبود.
استاد دانشگاه شهرکرد ادامه داد: تبلیغات غرب هم وانمود می‌کند که این فقط یک دعوای طایفه‌ای یا دعوای درون‌گروهی یا نهایتا دعوای دو نژاد است به همین علت هر عملی که در این مسیر از ۲ هزار و ۶۰۰ سال قبل تاکنون صورت می‌گیرد سمت و سو دارد یا به نفع جبهه حق یا به نفع جبهه با‌طل است، یا فرهنگ دجالی است یا فرهنگ مهدوی.
بسیج عنوان کرد: از این رو کاری که رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت آمریکا انجام داده است و با توجه به اینکه خود ترامپ هم یک نئوپروتستان یا به تعبیری یک مسیحی صهیونیست است یک اقدام سیاسی و البته مذهبی است.
وی بیان کرد: عکس‌العمل‌هایی که از سوی مردم بی‌گناه فلسطین یا در گوشه و کنار جهان در مقابله با این اقدام رئیس جمهور آمریکا صورت گرفته نشان می‌دهد حتی اگر آن‌ها ندانند که اصل قصه چیست و چقدر این موضوع‌ ریشه‌دار، مهم و دامنه‌دار است ولی به هر حال در راستای جبهه حق قدم برمی‌دارند.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: براساس آنچه مسلمانان از آموزه‌های دینی و وعده‌های الهی می‌دانند این است که بالاخره روزی روزگار قوم صهیونیست هم به سر می‌آید و رژیم اشغالگر قدس از بین می‌رود اما برخی از رفتارها همچون کاری که رئیس جمهور آمریکا در انتقال سفارت آمریکا انجام داد فروپاشی این رژیم پوشالی را سرعت می‌بخشد.
بسیج با بیان اینکه به تعبیر مقام معظم رهبری مطمئن هستیم که اسرائیل اگر روزهای گذشته ۷۰ سالگی خود را جشن گرفت اما به ۱۰۰ سالگی نمی‌رسد و جشن ۱۰۰ سالگی خود را قطعا نمی‌بیند، تاکید کرد: وظیفه مسلمانان در این شرایط چیست، وظیفه دنیای اسلام این است که اطلاعات بیشتری کسب کند، حساسیت بسیاری در موضوع فلسطین به خرج دهد و بداند هر شعار و ورود آن‌ها خودبه‌خود کمکی به جبهه حق و تسریع در از بین رفتن این ظلم کاملا آشکار است.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار