تجربه اعتماد؛

خروش دانشجویان انقلابی اهل سنت دانشگاه پیام نور راسک علیه آمریکا

دانشجویان انقلابی دانشگاه پیام نور راسک در تجمعی اعتراض‌آمیز سخنان اخیر ترامپ را محکوم کردند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: دانشجویان انقلابی دانشگاه پیام نور راسک در تجمعی اعتراض‌آمیز سخنان اخیر ترامپ را محکوم کردند.

 

در این تجمع، دانشجویان اهل سنت برادر و خواهر، پرچم آمریکا و رژیم صهیونیستی را آتش زدند.

 

گفتنی است در پایان تجمع، بیانیه بسیج دانشجویی شهرستان سرباز به شرح ذیل قرائت شد:

 

بسم رب الشهدا 
موضع ما در مقابل اسرائیل همان موضع همیشگی است.اسرائیل در منطقه یک غده ی بدخیم سرطانی است که باید قطع شود و ریشه کن گردد.
مقام معظم رهبری 
 
امروز مردم و مسئولین باید در کنار هم به کسب آگاهی و بصیرت نسبت به دشمن و آینده جمهوری اسلامی ایران بیشتر همت کرده و با رهنمودهای مقام معظم رهبری مقاومت و سازندگی را سرلوحه خود قراردهند تا جمهوری اسلامی ایران و پرچم اسلام را برافراشته نگه دارند چونکه عزت امروز ما در جهان مدیون اسلام و ارزش های اسلام بوده است.
 
اما امروز بعضی کج فکران جامعه دراین تفکر به سر می برندکه ما با مردم اسرائیل هم مثل مردم دیگر دنیا دوست هستیم  مگرمردم اسرائیل  چه کسانی هستند؟ همان کسانی هستند که غصب خانه، غصب سرزمین، غصب مرزعه و غصب تجارت به وسیله همین‌ها دارد، انجام می‌گیرد. سیاهی لشکر عناصر صهیونیست همین‌ها هستند. نمی‌شود ملت مسلمان نسبت به افرادی که اینطور عامل دست دشمنان اساسی دنیای اسلام هستند، بی تفاوت باشد، نه.
 
ما با یهودی ها هیچ مشکلی نداریم، با مسیحی ها هیچ مشکلی نداریم، با اصحاب ادیان در دنیا هیچ مشکلی نداریم، اما با غاصبان سرزمین فلسطین چرا، مشکل داریم. غاصب هم فقط رژیم صهونیستی نیست. این موضع نظام است این موضع انقلاب و موضع مردم است.برخلاف آرزوی احمقانه‌ی اقتدار و استحکامی که سیاست‌بازان خبیث برای رژیم صهیونیستی در سر میپروراندند، این رژیم روزبه‌روز به اضمحلال و نابودی نزدیک‌تر شده است وبه ایزد منان ان روز دیر نخواهد که جهانیان شاهد نابودی این رژیم شود بسیج دانشجویی شهرستان سرباز با دعوت از مردم و مسئولین به کسب آگاهی و بصیرت نسبت به دشمن و آینده جمهوری اسلامی ایران مقاومت و سازندگی را سرلوحه خود قرارداده و با اعتماد به وعده ی تخلف ناپذیرشکست قدرت های مستکبر و ظالم منتظر وقوع آن باشیم و تلاش های خود را برای آبادانی کشور دو چندان کنیم. تا جمهوری اسلامی ایران و پرچم اسلام را برافراشته نگه داریم که هرچه تاکنون عزت بدست آورده ایم از اسلام و ارزش های اسلام بوده است.
 
بسیج دانشجویی شهرستان سرباز

 

---
---
---
---

 

---

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار