فعال دانشجویی استهبان:

تنها راه مهار ایران از نگاه دشمن مذاکره مجدد است

عضو شورای بسیج دانشجویی شهید چمران استهبان گفت: با توجه به اینکه گزینه‌های دیگر دشمن از قبیل جنگ نظامی علیه ایران دیگر کارایی ندارد، تنها راه مهار انقلاب اسلامی ایران، چیزی جز مذاکره نیست.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: مهدی ایزانلو فعال دانشجویی عضو شورای بسیج دانشجویی شهید چمران استهبان در گفتگو با خبرنگار بسیج دانشجویی در مورد خروج ترامپ از برجام بیان داشت: با توجه به شناختی که از دشمن‌ داریم و رصد کردن استراتژی‌ها و برنامه‌هایشان، دلیل اصلی خروج، به خاطر به میز مذاکره کشاندن دوباره ایران، اما این بار نه به خاطر بمب هسته‌ای و انرژی هسته‌ای، بلکه به خاطر مسائل دفاعی و موشکی ایران و حضور و نفوذ انقلاب اسلامی ایران در بین کشورهای منطقه و به‌ طورکلی در راستای مهار ایران است.

 

وی تصریح کرد: از این منظر دشمن با تلفیق چندین استراتژی‌اش از قبیل استراتژی هویج و چماق و مهم‌تر از همه استراتژی پلیس خوب پلیس بد، قصد بر این نیت شوم خود جهت استحاله و نابودی انقلاب اسلامی دارد.

 

عضو شورای بسیج دانشجویی شهید چمران استهبان گفت: با توجه به اینکه گزینه‌های دیگر دشمن از قبیل جنگ نظامی علیه ایران دیگر کارایی ندارد، تنها راه مهار انقلاب اسلامی ایران، چیزی جز مذاکره نیست.
 


وی در خصوص ضرورت استکبارستیزی بیان داشت: یک روز استکبار جهانی این فکر را داشت که با جنگ نظامی می‌شود کار انقلاب و ایران را تمام کند، از این منظر اجازه و پشتیبانی همه‌جانبه از صدام جهت حمله به ایران صورت گرفت.

 

ایزانلو با اشاره به نقشه استکبار گفت: یک‌زمانی استکبار جهانی فکر می‌کرد که کار بلعیدن انقلاب اسلامی با جنگ فرهنگی و تصرف قلب‌ها و ذهن‌ها، صورت می‌گیرد، لذا هزینه‌های هنگفتی پرداخته شد تا این جنگ در زمینه‌های مختلفی مثل کارهای نظری و علمی، کارهای رسانه‌ای و... پیش برود.


این فعال دانشجویی بیان داشت: امروز نیز علاوه بر جنگ نظامی در منطقه و جنگ نرم، عموماً در دنیا و خصوصاً در داخل کشور، جنگی دیگر به نام جنگ ارزی یا همان جنگ اقتصادی نیز به این مقابله افزوده‌شده است که متخصصین و روش‌های خاص خود را دارد.


وی گفت: حمله همه‌جانبه علیه ایران ادامه دارد و در حال حاضر دشمن فکر می‌کند تنها راه مهار ایران مذاکره مجدد است.


ایزانلو در پایان با اشاره به تاثیر جنبش دانشجویی در جامعه گفت: نقش جنبش دانشجویی در این خصوص روشنگری با زمینه و روش درست و مناسب است.

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار