شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لامرد:

اسرائیلی ها راهی جز زندگی در پناهگاه‌ها نخواهند داشت/ این توطئه‌های شیطانی عامل تعمیق وحدت امت اسلامی می شود

در بخشی از این بیانیه آمده است: ما دانشجویان انقلابی ضمن تاکید بر طرح آزادی قدس از نهر تا بحر، از حق فلسطینیان مبنی بر بازگشت به سرزمین‌های مادری حمایت می‌نماییم. بی‌تردید پیروزی از آن ملت فلسطین است و بیت‌المقدس آزاد خواهد شد.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان لامرد در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بیانیه ای منتشر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

ألَّذِینَ اُخرِجُوا مِن دیارِهم بغیر حقٍ  إلا أن یقولوا ربّنا الله ... و لَیَنصُرَنّ اللهُ من ینصره إن الله لقوی العزیز (حج:40)

امام خمینی (ره): "مسولین و مردم ما و ملتهای اسلامی از مبارزه با این شجره خبیثه اسرائیل و ریشه کن کردن آن دست نخواهند کشید و به یاری خداوند تعالی از قطرات پراکنده پیروان اسلام و توان معنوی امت محمد(ص) و امکانات کشور های اسلامی باید استفاده کرد و با تشکیل هسته های مقاومت حزب الله در سراسر جهان، اسرائیل را از گذشته جنایت بار خود پشیمان و سرزمین های غصب شده مسلمانان را از چنگال آنان خارج کرد."

 
 شیطان بزرگ در پی خطایا و جنایات مستمر خود دست به جنایات و خیانت دیگری زد و با انتقال سفارت واشنگتن به بیت‌المقدس در سرزمین‌های اشغالی وبا زیر پا گذاشتن قواعد و قوانین بین المللی زمینه را برای تجاوز بیشتر صهیونیست ها فراهم آورد. رئیس جمهور به ظاهر دیوانه آمریکا و در باطن بازیگر صهیونیست با این اقدام خلاف قوانین و عرف بین المللی، توهین آشکار به بیش از یک میلیارد مسلمان در سراسر عالم نموده و دلهای مسلمانان و آزادگان جهان را آزرده ساخت غافل از اینکه این اقدام نابخردانه در واقع چاهی است که برای خود حفر نموده و مقدمات حذف و محو رژیم کودک کش و جانی اسرائیل را از صفحه روزگار در پی خواهد داشت.

 

دانشجویان دانشگاه پیام نور لامرد با محکومیت شدید اقدام ترامپ در انتقال سفارت آمریکا به بیت‌المقدس و تقبیح جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن و زخمی کردن فلسطینی‌های نوار غزه در روز نکبت، این توطئه‌های شیطانی را عامل تعمیق وحدت امت اسلامی و سرعت یافتن تحقق وعده برچیده شدن طومار اشغالگران قدس شریف دانست.

 
اقدام گستاخانه و شرورانه رئیس‌جمهور رژیم ضد بشری آمریکا در انتقال سفارت این کشور به بیت‌المقدس و به رسمیت شناختن قدس به‌عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی که جسارت به قبله اول مسلمین و امت اسلامی است، نه‌تنها به تحکیم بنیان‌های پوشالی رژیم صهیونیستی و تضمین امنیت برای اشغالگران صهیونیست منجر نخواهد شد، بلکه موج جدیدی از مبارزه با آمریکا و خشم و نفرت علیه حامیان این حرکت وقیحانه را فراتر از منطقه رقم خواهد زد.

 
این اقدام شیطانی که بدون توجه به مخالفت‌های جهانی صورت پذیرفته است، مرحله‌ای نوین از شکل‌گیری بحران‌ها و تنش‌های منطقه‌ای علیه سیاست‌ها و راهبردهای کاخ سفید را یادآور و درعین‌حال شکل‌گیری کابوسی است که صهیونیست‌ها برای فرار از آن راهی جز زندگی در پناهگاه‌ها نخواهند داشت.

 
بسیج دانشجویی دانشگاه  پیام نورلامرد، ضمن محکوم‌کردن این حرکت دولت آمریکا، اعلام می‌دارد که پایبند به آرمان‌های انقلاب و عهدی که با مظلومان جهان بسته‌ایم تا آزادی قدس شریف و نابودی استکبار لحظه‌ای آرام نمی‌گیریم و به فرمایشات ولی امرمان اعتقاد قلبی و باور داریم که فرمودند اسرائیل 25 سال آینده را نخواهد دید.

 
ما دانشجویان انقلابی ضمن تاکید  بر طرح آزادی قدس از نهر تا بحر، از حق فلسطینیان مبنی بر بازگشت به سرزمین‌های مادری حمایت می‌نماییم. بی‌تردید پیروزی از آن ملت فلسطین است و بیت‌المقدس آزاد خواهد شد.

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار