همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان:

برگزاری مراسم هفته عقیدتی سیاسی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد/ تصویر

همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد طی مراسمی هفته عقیدتی سیاسی و روز معلم را گرامی داشت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی : امروز و همزمان با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد طی مراسمی هفته عقیدتی سیاسی و روز معلم را گرامی داشت.

 

این مراسم  به سخنرانی حجت الاسلام وحدانی فر امام جمعه چیتاب و با حضور مسئولان بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد، اساتید و دانشجویان دانشگاه های شهر یاسوج برگزار شد.

حجت الاسلام وحدانی فر در بخشی از سخنان خود ضمن تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان خطاب به دانشجویان و هادیان سیاسی گفت: هفته عقیدتی  سیاسی با سالروز عروج ملکوتی استاد شهید مرتضی مطهری گره خورده است که به فرموده امام خمینی (ره ) و مقام معظم رهبری این شهید بزرگوار نقش به سزایی در شکل گیری نهضت انقلاب اسلامی داشته اند و در زمینه روشنگری دینی و سیاسی مردم، ایشان تا پای جان در راه تبلیغ فعالیت نمودند و به همین خاطر امروزه یکی از راه های شکل گیری بینش صحیح فکری و سیاسی، مطالعه آثار این استاد شهید است.

وی افزود: بدون استثناء آثار این شهید بزرگوار قابل استفاده و مطالعه است و جامعه ی دانشجویی ما باید با مطالعه آثار این استاد و معلم گرانقدر و تبیین آن در جامعه دانشگاهی اهتمام  ورزد و خود را به سلاح علم مجهز کند.

حجت الاسلام وحدانی فر بیان کرد: به راستی که باید تأخیر در برگزاری این مراسمو همزمان شدن آن را با شروع ماه مبارک رمضان باید به فال نیک بگیریم و من از همه ی شما می خواهم در این ایام مبارک اقدام به مطالعه آثار این شهید بزرگوار نمایید.

در پایان این مراسم از مربیان و هادیان سیاسی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد تجلیل به عمل آمد.

 

 

 

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار