میلاد فلاح :

مسئولین شهامت عذرخواهی را دارند!

با وارد آمدن خسارت محض به منافع ملی در برجام آیا مسئولین شجاعت و شهامت عذرخواهی از رهبری و مردم را دارند؟


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /با وارد آمدن خسارت محض به منافع ملی در برجام آیا مسئولین شجاعت و شهامت عذرخواهی از رهبری و مردم را دارند؟

 
حال چرا باید مسئولین عذرخواهی کنند؟
۱-محاسبات غلط و اتخاذ راهبرد اشتباه 
۲-عدم شفافیت در مراحل مذاکرات و توافق
٣-بی عملی در برابر نقض مکرر برجام توسط آمریکا 
٤-اعتماد به وعده های آمریکا و عجله در توافق
 
مسئولین خطوط نه گانه رهبر معظم انقلاب را نادیده گرفتند وبا فرصت‌سوزی کشور در شرایط رکود عمیق قرار دادند. به جای آن که بشویم الگوی جهانیان، شدیم عبرت جهانیان.
 با توافق بد و دست بسته نمودن ایران در اقدام متقابل، عزت ملی را به تاراج دادند.
 
عقیده بنده بر این است که مذاکره با سه کشور اروپایی هم راه را به جایی نمی‌رساند باید به ظرفیت‌های داخلی که مشکل ما از نادیده گرفتن این ظرفیت‌هاست و یکی از مهمترین ظرفیت‌ها که مقام معظم رهبری در صحبت‌های خود در اول سال در حرم مطهر رضوی فرمودند یکی از موانع پیشرفت، اعتماد نکردن به قشرهای تحصیلکرده جوان است مسئولین به این ظرفیت‌ توجه کنند.
 
و در آخر صحبتم به رئیس جمهور محترم است:
ایشان در واکنش به خروج آمریکا از برجام فرمودند: << از این لحظه این توافق (برجام) بین ایران و ۵ کشور است از این لحظه 1+5 یک را از دست داده است>>
 
در حالی رئیس جمهور محترم می خواهد امید واهی به اروپا داشته باشد که در ۱۰ آذر ۱۳۸۳ درباره توافق با اروپا می‌گوید: <<متأسفانه آمریکا وقتی فشار را زیاد میکند، اروپایی ها قدرت ایستادگی ندارد>>
 
همانطور که رهبر معظم انقلاب در دانشگاه فرهنگیان فرمودند:
 حالا که گفته می‌شود با سه کشور اروپایی ادامه می دهیم، من به این ٣ کشور هم اعتماد ندارم؛ به این ها اعتماد نکنید اگر میخواهید قرارداد بگذارید، تضمین عملی بگیرید وَالّا این ها همان کار آمریکا را خواهند کرد اگر توانستید تضمین عملی بگیرید که خب، البته بنده بعید می‌دانم.
 اگر نتوانستید تضمین قطعی بگیرید، دیگر نمی‌شود ادامه داد.
 
 آزموده را آزمودن خطاست مذاکره با این سه کشور اروپایی جز اتلاف وقت و هزینه داشتن برای نظام راه را به جایی نمی رساند.

ارسال نظر


captcha