میلاد حبی :

اسرائیل باید از صفحه روزگار حذف شود

رژیم کودک کش صهیونیستی بود که همچون گذشته‌ی ننگین خود به کشتار و جنایت در مورد مسلمانان فلسطینی پرداخت و تاکنون قریب به ۵۰ شهید و حدود ۳۰۰۰ زخمی شامل کودکان و زنان مورد جنایت این حیوانات وحشی قرار گرفته اند.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /میلاد حبی عضو شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران در مصاحبه با بسیج دانشجویی در مورد روز نکبت گفت:از تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۲۷ تا کنون ۷۰ سال می‌گذرد،روزی که رژیم غاصب اشغالگر قدس با ظلم و ستم بر مردم مسلمان فلسطین و بیرون راندن آن مردم مظلوم از کشور قانونی و حق خود روز نکبت را رقم زد.

وی همچنین افزود: از روز گذشته تظاهرات باشکوه بازگشت مردم فلسطین در نوار غزه در سالگرد روز نکبت و به بهانه‌ی تاسیس سفارت آمریکا در تل‌آویو از سر گرفته شد و تاکنون گروه های اسلامی و ملت فلسطین اشغالی از همگان طلب یاری و شرکت در تظاهرات و اعتصاب سراسری را داشته اند.

اما این رژیم کودک کش صهیونیستی بود که همچون گذشته‌ی ننگین خود به کشتار و جنایت در مورد مسلمانان فلسطینی پرداخت و تاکنون قریب به ۵۰ شهید و حدود ۳۰۰۰ زخمی شامل کودکان و زنان مورد جنایت این حیوانات وحشی قرار گرفته اند، اما همچنان شاهد سکوت معنا دار شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد و تمامی کسانی که به خوبی نقش حمایت از حقوق بشر را بازی می‌کنند اعم از سلبریتی های به ظاهر نگران هستیم،آیا اگر ملت دیگری به جز فلسطینیان مورد این جنایات قرار می‌گرفتند باز هم شرایط این چنین بود؟! آیا غیر این است که سکوت در برابر ظالمان همانا مشارکت با آنهاست.

عضو شورای تبیین مواضع دانشجویی استان تهران اشاره کرد: امروزه لازمه‌ی مهم ملت و دولت های مسلمان این است که بر حمایت از آرمان فلسطین و بیداری اسلامی برایند و با هوشیاری در برابر توطئه رژیم اشغالگر قدس از ایجاد تفرقه بین مسلمین جلوگیری به عمل آورند،همانا که وعده خداوند صادق است.

با تاکید بر فرمان تاریخی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مبنی بر اینکه  اسرائیل 25 سال دیگر را نخواهد دید،ان‌شاءالله تعالی به پشتوانه ایمان الهی و رهبری کبیر انقلاب اسلامی در صدد نابودی این رژیم کودک کُشِ غاصب بر عمل آمده‌ایم و به امید خداوند روزی فرا خواهد رسید که اسرائیل برای همیشه از صفحه روزگار محو شود.

افوض امری الی الله انّ الله بصیر باالعباد

ارسال نظر


captcha