با حضور اقشار مختلف مردم کرمانشاه؛

یادواره شهدای مدافع حرم و دانشجو در دانشگاه آزاد کرمانشاه برگزار شد

یادواره شهدای مدافع حرم و دانشجو با حضور رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه، مسئولین دانشگاه آزاد ،خانواده‌های معظم شهدا، بسیجیان، جامعه دانشگاهی و سایر اقشار مختلف مردم شهیدپرور کرمانشاه برگزار شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی :یادواره شهدای مدافع حرم و دانشجو با حضور رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه، مسئولین دانشگاه آزاد ،خانواده‌های معظم شهدا، بسیجیان، جامعه دانشگاهی و سایر اقشار مختلف مردم شهیدپرور کرمانشاه برگزار شد.

 

حجت‌الاسلام یوسفی، نماینده ولی فقیه در سپاه نبی اکرم (ص)  سخنران این مراسم بود که به‌همت بسیج دانشجویی  و دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در فضایی معنوی و فرهنگی برگزار شد.

 

هدف از برگزار این مراسم معنوی، آشنایی هر چه بیشتر جوانان و دانشجویان با عظمت کار شهدا، آرمان‌ها و اهداف شهیدان و ادامه راه پرافتخار آنان و بهره‌گیری از این گنجینه ارزشمند بود که اجرای این برنامه فرهنگی با رویکرد توجه به مفاهیم ارزشمند و آموزه‌های اصیل دینی و انقلابی و مقابله با ترفندهای پلید دشمنان در به انحراف کشاندن جامعه و فریب جوانان ایران اسلامی صورت گرفت.

 

در ابتدای این مراسم دکتر حبیبی ،رئیس دانشگاه آزاد کرمانشاه ضمن عرض خیر مقدم ، یاد شهدا والامقام انقلاب اسلامی و شهدای مدافعان حرم به خاطر برگزاری چنین مراسم با شکوهی تجلیل نمودند .

 

دکترحبیبی در ادامه ضمن اشاره به دوران هشت سال دفاع مقدس افزود: مهمترین نکته دفاع مقدس ایثار و از خود گذشتگی است که شهدا آن را به خوبی انجام دادند و همه ما باید به خلوص و ایثار و شکیبایی این عزیزان رشک بریم و سعی در ادامه راه آن‌ها داشته باشیم تا گوشه‌ای از این از خود گذشتگی‌ها را جبران کنیم.

 

  رئیس دانشگاه آزاد  با بیان اینکه میراث دار حقیقی شهدا ؛ فرزندانی هستند که در مرزهای مقدس ما خدمت میکنند خاطر نشان کرد: وظیفه ما حفظ ارزش ها ی شهدا در زندگی مان است و با تبلیغ راه های صیانت از دین، زمینه ساز برای ظهور انقلاب امام زمان (عج ) باشیم.

 

در این مراسم با خاطره گویی و نمایش فیلم و عکس دوران دفاع مقدس، یاد و خاطره شهیدان دانشجو گرامی داشته شد.

 

در حاشیه این یادواره، نمایشگاهی با مضمون دفاع مقدس، و جنگ نرم برگزار شد که علاقمندان از آن بازدید به عمل آوردند.

مداح اهل بیت عصمت و طهارت در یادواره شهدای مدافع حرم و دانشجو کرمانشاه به مداحی پرداخت و شاعر آیینی و انقلابی نیز اشعاری در وصف عظمت ایثارگری‌های شهیدان والامقام قرائت کرد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار