به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آموزش عالی؛

برگزاری اجتماع بزرگ "جوانان انقلابی" توسط بسیج دانشجویی دانشگاه آموزش عالی شهرستان بم

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آموزش عالی شهرستان بم اجتماع بزرگ "جوانان انقلابی" با سخنرانی حجت الاسلام توکلی امام جمعه موقت شهرستان بم و با حضور دانشجویان دانشگاههای شهرستان برگزار گردید.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / اجتماع بزرگ جوانان انقلابی با محوریت(مدافعان حریم ولایت) همراه با سخنرانی مسئول دفتر بسیج دانشجویی و امام جمعه موقت شهرستان برگزار گردید.

مسئول بسیج دانشجویی بم در این همایش با بیان اینکه دانشجویان بسیجی در برهه کنونی وظیفه سنگینی‌ دارند تا جریان های انقلابی و غیر انقلابی را بین مردم تبیین کنند، گفت: قانونمداری، مقاومت در برابر دشمنان، دانستن درد مردم و همت جهادی و مسئله اقتصاد از جمله مسائل اصلی کشور است که دانشجویان با رعایت آنها می توانند زمینه های پیشرفت کشور را فراهم کنند.
وی یکی از وظایف اصلی دانشجویان را در صحنه بودن عنوان کرد و اظهار داشت: شما دانشجویان بسیجی به عنوان افسران جنگ نرم باید در دانشگاهها علمداری کنید و حفظ و تقویت روحیه انقلابی لازمه کار شماهاست.
سلیمانی در ادامه به تبیین جایگاه و عمل انقلابی پرداخت و افزود: جوان انقلابی باید زمان شناس، وظیفه دان و دارای بصیرت سیاسی باشد و متناسب با اقتضائات زمان نقش آفرینی کند.
در ادامه این همایش حجت الاسلام توکلی به تبیین جریان انقلابی پرداخت و در رابطه با خروج آمریکا از برجام و عدم توجه به رهنمدهای رهبری توسط مسئولان کشور در جریان مذاکرات مطالبی را بیان کردند.
گفتنی است این اجتماع به منظور تجدید بیعت دانشجویان با آرمان‌های امام و رهبری، انسجام هر چه بیشتر نیروهای مؤمن انقلابی و اعلام ایستادگی آنها برارزش‌های انقلاب اسلامی برگزار شد.
 
انتهای پیام//
 
 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار