بیانیه شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی حوزه دانشگاه ولیعصر رفسنجان به مناسبت نقض برجام

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی حوزه دانشگاه ولیعصر رفسنجان در پی نقض برجام بیانیه ای صادر کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی حوزه دانشگاه ولیعصر رفسنجان در پی نقض برجام بیانیه ای صادر کرد.

متن بیانیه:

بسم الله قاسم الجبارین 
به کسانی که به آیات خدا، پیامبر و مردم مومن ستم کرده اند، تمایل نداشته و تکیه نکنید که آتش دوزخ به شما خواهد رسید.
جدال حق و باطل از بدو فرود آدم بر زمین بوده و در طول تاریخ به اشکال مختلف تداوم داشته است. در این جدال اجتناب ناپذیر، همواره گروهی غالب و گروهی مغلوب بوده است، برد برد در این جدال معنایی ندارد. 
آمریکا و همپیمانانش در دو قرن اخیر با استعمار ملت های مستضعف و کشتار بی رحمانه چندین میلیون انسان، در سطح کره خاکی مصداق بارز زمان هستند. اما این ملت ایران بود که در زمستان سال ۵۷ رودرروی این نظام استکباری ایستاد و ۴دهه است که آنها را در حسرت ذره ای عقب نشینی در مواضع انقلاب خود گذاشته است. 
در پنج سال گذشته و با روی کارآمدن دولت اعتدال پیشرفت ملت غیور به مذاکره با باطل گره زده شد و حاصل مذاکره با باطل را برد برد نامیدند.
حال، آشکار شده جز شکستی مفتضحانه برای دولت ایران و تجربه ای بزرگ برای ملت ایران عایدی برای ما نداشته است.
هر چند برجام حاصل تلاش شبانه روزی دولتمردان و تیم مذاکره کننده بود، اما عدم توجه لازم به منویات رهبر انقلاب و در نظر نگرفتن استکبار محور بودن نظام جهانی، موجب شد که دولت محترم در سیاست های خروج از بحران خود شکستی غم انگیز را متحمل شود.
می گویند ما با اروپا ادامه می دهیم، می گوییم سگ زرد برادر شغال است.
در این راستا بسیج دانشجویی دانشگاه ولی عصر(عج) هرگونه پافشاری برای ادامه برجام را هدر دادن وقت ملت شریف ایران می داند و خواستار شروع فعالیت های هسته ای برای پاسخ به این عهدکنی آشکار دولت آمریکا است.
والسلام علی من التبع الهدی
 
انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار