دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری:

استفاده از نیروهای غیربومی به صلاح استان نیست/ لزوم توجه بیشتر استاندار به جوانان استان

فعال دانشجویی با انتقاد از ورود جوانان بی‌تجربه اردبیلی به مناصب مدیریتی استان، گفت: این استان تاکنون مظلوم بوده؛ از استاندار انتظار می‌رود برای پست‌های مختلف از نیروهای جوان، متخصص و با استعداد بومی استفاده کند.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / به نقل از خبرگزاری فارس 

رضا کبیری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد، اظهار کرد: دولت سیاستی در پیش گرفته مبنی بر اینکه از  استانداران غیربومی استفاده کند اما این دلیل بر آن نیست که این استانداران از نیروهای بومی همان استان استفاده نکنند.
وی افزود: چهارمحال و بختیاری جوانان با استعداد و متخصص زیادی دارد بنابراین حتما نیروی متعهدی که مد نظر استاندار است بین آن‌ها پیدا می‌شود.
دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری ادامه داد: انتخاب نیروهای غیربومی از سوی استاندار این استان نشان می‌دهد که وی تمایل دارد بیشتر با افراد آشنای خودش کار کند در صورتی که در استان جوانان مستعد و متخصص زیادی وجود دارد که می‌تواند از آن‌ها استفاده کند.
کبیری اقدام استاندار چهارمحال و بختیاری در استفاده از نیروهای جوان در پست‌های مدیریتی و اجرایی را قابل ستایش دانست و عنوان کرد: ولی اینکه نیروی جوانی که متعلق به همین استان است و می‌تواند با اشتیاق بیشتری به مردم خدمت کند انتخاب نمی‌شود و نیروی جوانی از استانی دیگر انتخاب می‌شود جای تعجب دارد.
وی اضافه کرد: انتخاب نیروهای غیربومی مطمئنا به نفع استان و حتی خود استانداری هم نیست و  بهتر است از نیروهای بومی چهارمحال و بختیاری استفاده شود. 

دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه به‌عنوان جوانی اهل این استان پیامی برای استاندار دارم، خاطرنشان کرد: پیام من این است که این استان تاکنون مظلوم واقع شده و تا به حال بسیاری از کارهایی که حق مردم و جوانان این استان بوده در آن انجام نشده است، بنابراین از استاندار انتظار می‌رود برای پست‌های بعدی از نیروی‌های جوان، متخصص و با استعداد خود استان استفاده کند.
کبیری تاکید کرد: قطعا نیروهای جوان اهل چهارمحال و بختیاری مشتاق‌تر و دلسوزتر به مردم خدمت‌رسانی می‌کنند تا نیرویی که از استانی دیگر باشد.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار