در پاسخ به خروج امریکا از برجام

پرچم آمریکا و اسراییل توسط دانشجویان انقلابی دانشگاه شهرکرد به آتش کشیده شد


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی
 در پاسخ لجن پراکنی های تکراری ترامپ رییس جمهور امریکا و خروج وی از برجام دانشجویان انقلابی دانشگاه شهرکرد تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

این تجمع که بعد از نماز ظهر و عصر در مقابل مسجد این دانشگاه برگزار شد با حضور پر شور جوانان و دانشجویان انقلابی دانشگاه همراه بود
در این تجمع حجت الاسلام و المسلمین صفی، مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه شهرکرد، طی سختانی به تشریح ابعاد مختلف این تصمیم یک طرفه ی رییس جمهور دیوانه ی امریکا پرداختند.

حجت الاسلام صفی با بیان این که طبق فرموده ی رهبر انقلاب ما از همان اول هم به امریکا خوشبین نبودیم و از آغاز مذاکرات چنین روزی را پیش بینی می کردیم افزود برجام گرچه برای ما خسارت محض بود اما بر کسانی که هنوز هم به جای تکیه به توان داخلی به فراسوی مرزها چشم دوخته اند، حجت را تمام کرده است.
صفی همچنین با یاداوری خباثت های فرانسه و روباه پیر و سایر کشور های اروپایی علیه ملت مظلوم ایران، افزود ما به هیچ وجه به این کشور ها هم اعتمادی نداریم و همانگونه که رهبر فرزانه ی انقلاب در دیدار اخیر خود فرمودند؛ اگر دولت می خواهد با این کشور ها مذاکره کند باید تضمین واقعی بگیرید. 

در ادامه ی این برنامه دانشجویان با سر دادن شعار های ضد استکباری، پرچم امریکا و رژیم اشغال گر قدس را به آتش کشیدند.

پایان بخش این تجمع باشکوه، قرائت بیاتیه ی پایانی تجمع کنندگان بود که در آن با یادآوری جنایت ها و خیانت های دولت های امریکا در این 40 سال، به دولت مردان توصیه ی اکید شد که به جای آن که چشم خود را به دستان کثیف کدخدای قلابی ببندند، چشم را بر ظرفیت ها و توان جوانان و متخصصان کشور باز کرده و با حمایت از تولید داخلی و ایجاد رونق اقتصادی، از مشکلات عدیده ی مردم بکاهند.

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار