شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان آباده:

اسرائیل و آمریکا بزرگ ترین سیلی قرن را خواهند خورد

در بخشی از این بیانیه آمده است: توطئه استکبار به سردمداری آمریکا و آل سعود خائن خنثی خواهد شد و جهان به ویژه کشورهای ناب اسلامی سیلی قرن را به آنان خواهد زد.


 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی: شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان آباده در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بیانیه ای منتشر کرد.

متن این بیانیه بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم


فلسطین از نهر اردن تا دریای مدیترانه یک تاریخ و پایتخت آن بلاشک قدس است . (امام خامنه ای مدظله العالی)


اکنون که در آستانه هفتادمین سالگرد رژیم نامشروع و جعلی صهیونیستی می باشیم توطئه خارج کردن مساله فلسطین که به عنوان اولویت جهان اسلام می باشد توسط آمریکا و هم پیمانانش از جمله آل سعود رقم خورده است تا مساله فلسطین از یک موضوع اسلامی عقیدتی به یک موضوع عادی تبدیل گردد.

روابط پنهانی آل سعود با اسرائیل که حالا و به ویژه طی دوسال اخیر بصورت علنی و آشکار درآمده و موضع گیری های ولیعهد عربستان (محمد بن سلمان)و مواضع حمایتی وی از رژیم صهیونیستی و متحد کردن کشورهای عربی و موضع گیری رسمی آنان ،تحولات مهمی را در منطقه و جهان اسلام به ویژه محور مقاومت رقم خواهد زد.

امروز به خوبی مردم فلسطین درک می کنند که هزینه سازش با اسرائیل و آمریکا چقدر سنگین است و گواه این قضیه سیاست خصمانه آمریکا طی 40سال گذشته بوده که در شش نوبت (از قرارداد1979کمپ دیوید تا قرارداد 1999 شرم الشیخ) ضامن معاهده صلح بین اسرائیل با طرف های عربی و فلسطینی بوده است که با بدعهدی تجربه تاریخی تلخی را به اثبات رسانده است که به فضل خداوند این بار توطئه استکبار به سردمداری آمریکا و آل سعود خائن خنثی خواهد شد و جهان به ویژه کشورهای ناب اسلامی سیلی قرن را به آنان خواهد زد تا قیام هفته های اخیر مردم غزه و تقدیم صدها شهید و زخمی که نشانه ایستادگی غیرتمندانه مردم مظلوم فلسطین در مقابله این توطئه بزرگ است به ثمر برسد.

ما دانشجویان بسیجی به عنوان پرچمداران بصیرت از دستگاه دیپلماسی کشور خواستاریم تا از مواضع انفعالی خود خارج شده و با ایجاد یک هم صدایی و وحدت بین کشورهای جهان اسلام این توطئه شوم را خنثی نماید و همچنین اعلام می داریم قدس، تسلیم نخواهد شد و قبله مسلمانان باقی خواهد ماند.


شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی شهرستان آباده

 

ارسال نظر


captcha
پربازدید ها
آخرین اخبار