بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مطهری شیراز در بیانیه ای اعلام کرد:

اتفاقات اخیر تنها دست و پا زدن های آخر رژیم اشغالگر است

بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنجگیان شهید مطهری(ره) شیراز ضمن محکوم کردن اقدام اخیر دولت آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل، در بیانیه ای نوشت:نوید می دهیم در آینده ای نزدیک شاهد اضمحلال و نابودی رژیم منحوس صهیونیستی و برپایی نماز جماعت در قدس عزیز به امامت پرچم دار واقعی، امام عصر(عج) خواهیم بود.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی / بسیج دانشجویی دانشگاه فرهنجگیان شهید مطهری(ره) شیراز ضمن محکوم کردن اقدام اخیر دولت آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل، بیانیه ای صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

امیدواریم که انشاءالله آن روزی که شماها در قدس نماز جماعت می خوانید، آن روز را ببینید و ببینیم، بله ما معتقدیم که آن روز خواهد آمد و دیر هم نخواهد شد. (مقام معظم رهبری٩٦/١٢/١٠)

باری دیگر رژیم غاصب صهیونیستی و در راس آن حکومت امپریالیسی در سرزمین فلستطین دست به جنایتی تاریخی زدند و کمترین حقوق انسانی را زیر پا گذاشتند. همزمان با انتقال نامشروع، غیر قانونی و ضد بشری سفارت آمریکا به قدس، رژیم منحوس و کودک کش اسرائیل هزاران نفر از مردم بی گناه فلسطین را به خاک و خون کشیده و فلستطین، سرزمین وحی، رنگ و بوی خون به خود گرفته است.

به تمامی مسلمین جهان، آزادیخواهان و ملت ستمدیده و مظلوم فلستطین نوید می دهیم که "نصر من الله و فتح القریب"، به اذن خداوند تبارک و تعالی پیروزی جبهه حق بر جبهه کفر نزدیک و قطعی است، آنچه که اتفاق افتاده تنها دست و پا زدنهای آخر رژیم اشغالگر است، نوید می دهیم در آینده ای نزدیک شاهد اضمحلال و نابودی رژیم منحوس صهیونیستی و برپایی نماز جماعت در قدس عزیز به امامت پرچم دار واقعی، امام عصر(عج) خواهیم بود.

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مطهری(ره) شیراز ضمن محکومیت شدید اقدام اخیر دولت آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل همواره بر دفاع از آرمان های امام راحل، رهنمود های مقام عظمی ولایت و دفاع از آرمان های قدس عزیز تا نابودی رژیم اشغالگر قدس تاکید می نماید.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار