حضور امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارزوئیه در خوابگاه دانشجویی

به مناسبت هفته خوابگاهها امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارزوئیه در خوابگاه دانشجویی این شهرستان حضور یافتند


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /به مناسبت هفته خوابگاهها  امام جمعه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارزوئیه در خوابگاه دانشجویی این شهرستان حضور یافتند.

در راستای دیدار و گفتگوی حضوری با دانشجویان در هفته ی خوابگاه ها امام جمعه ارزوئیه و فرمانده ناحیه مقاومت بسیج در خوابگاه دانشجویان پسر ارزوئیه حاضر شدند و از نزدیک با مشکلات این عزیزان آشنا شدند.
 
در این سرکشی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه، سرگرد اسماعیلی کاخ از خوابگاه دانشکده فنی امام صاق(علیه السلام) بازدید کرد و با ایجاد جو صمیمی با دانشجویان با ایشان به گفتگو پرداخت، هم چنین حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پور با حضور در خوابگاه دانشجویان از نزدیک با آن‌ها به گفت و گو پرداخت و دانشجویان مشکلات خود را بیان کردند.
 
امام جمعه ارزوئیه در این بازدید با تاکید بر رفع مشکلات دانشجویان خوابگاهی بر انعکاس این مشکلات به مسئولین و درخواست رفع حتی الامکان آن‌ها تاکید کرد.
 
حجت الاسلام والمسلمین نصرالله پور به همراه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان در امر رسیدگی به مواردی که مربوط به دانشجویان است پیشقدم شده و بیان کردند: انشاءالله این جو صمیمی با دانشجویان ادامه دار خواهد بود و سایر مسئولین شهرستان نیز در این راستا همراه خواهند شد و سر زده از خوابگاه‌ دانشجویی بازدید خواهد شد تا مشکلات دانشجویان خوابگاهی به حداقل برسد.
 
انتهای پیام//

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار