در بیانیه شورای تبیین مواضع دانشجویی استان قم به مناسبت روز نکبت تاکید شد:

در آینده ای نزدیک بیت المقدس عزیز میعادگاه نماز وحدت مسلمین خواهد بود

دنیاگرایان زرسالار و صاحبان قدرت های شیطانی غافلند که همین خون شهدای مظلوم فلسطین است که آتش خشم ملتهای اسلامی را زنده نگهداشته و نهال انتفاضه مقدس را بارور خواهد کرد.


متن این بیانیه به این شرح می باشد:  

بسم الله الرحمن الرحیم

لَتَجِدَنَ‌ أَشَدَّ النَّاسِ‌ عَدَاوَةً لِلَّذِینَ‌ آمَنُوا الْیَهُودَ وَ الَّذِینَ‌ أَشْرَکُوا
بطور مسلّم، دشمنترین مردم نسبت به مؤمنان را، یهود و مشرکان خواهی یافت
سوره مائده آیه 82
یک بار دیگر امت اسلامی در آزمونی تاریخی قرار گرفت. انتقال غیرقانونی سفارت آمریکا از پایتخت رژیم صهیونیستی به بیت المقدس که با هدف وضعیت سنجی حساسیت و عکس العمل دولتهای اسلامی انجام شد، با واکنش مردم مظلوم و جوانان غیرتمند فلسطینی مواجه شد و افکار عمومی ملتهای اسلامی را جریحه دار کرد.
در حالی که حکام مرتجع کشورهای عربی منطقه، غرق در عیش و دنیا طلبی و دست در دست ترامپ و دولت های غربی به رقص عربی مشغولند و با ایجاد گروههای تکفیری به دشمن تراشی موهوم و مقابله با خواست ملتهای مظلوم یمن و بحرین و سوریه و عراق در جبهه مقاومت اسلامی هستند و در حالی که سرویسهای امنیتی نظام استکبار در صدد تحکیم محور شیطانی غربی-عبری و عربی در منطقه ی حساس و حیاتی غرب آسیا هستند، سفارت شیطان بزرگ به قبله گاه نخست مسلمین یعنی قدس شریف منتقل شده و تنها طی چند ساعت و در روز تاریخی «نکبت» این سفارت فریب در یک رژیم جعلی بر روی خون هزاران جوان فلسطینی بنا می شود.
دنیاگرایان زرسالار و صاحبان قدرت های شیطانی غافلند که همین خون شهدای مظلوم فلسطین است که آتش خشم ملتهای اسلامی را زنده نگهداشته و نهال انتفاضه مقدس را بارور خواهد کرد.
از نگاه انسانی و حقوقی نیز بدیهی است که حق بازگشت رانده شدگان و آوارگان مظلوم از موطن و خاستگاه اجدادی شان در هر قاموس و فرهنگی بطور مسلم و محتوم پذیرفته شده و برای فلسطینیان نیز محفوظ است و به برکت خون شهدای انتفاضه به حول و قوه الهی رژیم جعلی و کودک کش صهیونیست پیش از 25 سال وعده داده شده دچار اضمحلال خواهد شد.
ما دانشجویان بسیجی و جوانان نسل سوم انقلاب اسلامی نیز در ادامه حمایت چهل ساله فرزندان خمینی کبیر از آرمان فلسطین عزیز، با این ملت اعلام همبستگی نموده و جنایت وحشیانه اخیر را محکوم می نماییم. 
باشد که در آینده ای نزدیک، بیت المقدس عزیز میعادگاه نماز وحدت امت اسلامی و نماد پیروزی مسلمین در برابر دشمنان انسانیت و اسلام گردد.

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار