یادداشت مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه؛

عملکرد ضعیف دولت و مجلس در راستای استقلال کشور نیست

عملکرد ضعیف دولت و مجلس نه تنها در راستای استقلال کشور نیست و استقلال اقتصادی را محقق نکرد بلکه استقلال سیاسی که حاصل زحمت های امام (ره )و خون شهیدان است را دچار تزلزل کرد.


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /یادداشت/ اتفاقات اخیر همگی آزمون بزرگ و تاریخی است که آیندگان در مورد ما مطالعه خواهند کرد که از دو حالت خارج نخواهد بود یا همانند انقلاب اسلامی نشان از عزت و مقاوت و افتخار خواهد شد و الگو ی به الگو های افتخار امیز اسلام افزوده می شود یا چنان ننگین و تحقیر امیز خواهد بود که ایندگان ترکمانچای و امثالهم را در مقابل آن ناچیز و حقیر خواهند دید و تا ابد الدهر ما را مورد  لعن و نفیر قرار خواهند داد.

 

اینکه با توجه به شرایط موجود و گوشزدها ی  امام (ره ) و مقام معظم رهبری که نرمش مقام دشمن به گستاخی آنها خواهد افزود؛ تحرکات اخیر شیطان بزرگ که از قبیل حمله موشکی به سوریه  به همراهی اروپای ها ، خروج از برجام و کشتار روز گذشته برای  جابه جایی سفارت رژیم منحوس صیونیست کودک کش، همگی نشان از خوی وحشی گری این شیطان نفرین شده است و همچنین شغال های  لاشخوار اروپای که همیشه در راستای تحقق منافع خود دست کمی از امریکا نداشته جز اینکه توانشان برای جنایت کمتر بود .

امروز برای فریب جهان نقش پلیس خوب را در برجام بازی می کند و عده های برای ابقای برجام  می دهند که فرجام شان همانند وعده های اوباما و جانکری است و در حین دروغ افکنی انها در پای بندی به برجام، شرکت های انها تک تک در حال خروج از ایران هستند.

 اما متاسفانه در مقابل این همه جنایت های صورت گرفته از جانب مستکبرین جهان ، مجلس شورای اسلامی  نه تنها عملی  در شایستگی انقلاب که چشم تمام مظلومان عالم به آن است انجام نمی دهد  بلکه لوایحی را تصویب می کند که دسترسی امریکا و سایر مستکبرین را به اطلاعات ایران بیشتر می کنند و اینکه بانک های جمهوری اسلامی چه کسانی را تحریم کنند، از شورای عالی امنیت به امریکا و نوکرانش    دو دستی تقدیم می گردد و در اخر منجر به تحریم سردار بزرگ اسلام قاسم سلیمانی می شود متاسفانه عملکرد ضعیف دولت و مجلس نه تنها در راستای استقلال کشور نیست  و استقلال اقتصادی را محقق نکرد بلکه استقلال سیاسی که حاصل زحمت های امام (ره )و خون شهیدان است را دچار تزلزل کرد.

اینکه مسؤولین دولتی  در حال حاضرهمان شیفتگی و اعتمادی که در روزهای اول مذاکرات به امریکا داشتند اکنون نسبت به اروپا دارند. اماکدام اروپا ؟ فرانسه ای  که در هشت سال دفاع مقدس از هیچ جنگنده ای برای حمایت از صدام دریغ نکرد. المانی که انواع سلاح های شیمیائی را در اختیار نیروی های بعثی قرار داد؛ که نفس کشیدن را بر مردم ما حرام کرد.انگلیسی  که پدر خوانده همه ی اینها حتی امریکاست؛ اینها همگی حکایتی از ظلم جهانی به جمهوری اسلامی که تنها منادی دفاع از مظلومین بود که متاسفانه مسولین ما امروز دوچار عقبگرد شدن و در خلاف راستای ارمان های انقلاب و فرمایشات مقام معظم رهبری گام بر می دارند و همگی این حوادث درس عبرتی برای آیندگان خواهد شد. که چرا کشوری که بیش از ۱۵ کشور همسایه است دوچار تحریم می شود ؟کشوری که از تمام منابع اولیه غنی است،کشوری که مردم آن  تا پای جان برای آن خواهند ایستاد و قطعا برای ایندگا مشخص خواهد بود که این اقدام ها جهالت بود یا خیانت.

طارق کعب،مسؤول بسیج دانشجویی دانشگاه رازی کرمانشاه

 

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار