بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی کنگاور درباره افتتاح سفارت آمریکا در قدس؛

شیطان بزرگ در پی خطایا و جنایات مستمر خود دست به جنایات و خیانت دیگری زد


پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /شیطان بزرگ در پی خطایا و جنایات مستمر خود دست به جنایات و خیانت دیگری زد و با انتقال سفارت واشنگتن به بیت‌المقدس در سرزمین‌های اشغالی وبا زیر پا گذاشتن قواعد و قوانین بین المللی زمینه را برای تجاوز بیشتر صهیونیست ها فراهم آورد.


 

بسم الله الرّحمن الرّحیم

ألَّذِینَ اُخرِجُوا مِن دیارِهم بغیر حقٍ  إلا أن یقولوا ربّنا الله ... و لَیَنصُرَنّ اللهُ من ینصره إن الله لقوی العزیز (حج:40)

امام خمینی (ره): "مسولین و مردم ما و ملتهای اسلامی از مبارزه با این شجره خبیثه اسرائیل و ریشه کن کردن آن دست نخواهند کشید و به یاری خداوند تعالی از قطرات پراکنده پیروان اسلام و توان معنوی امت محمد(ص) و امکانات کشور های اسلامی باید استفاده کرد و با تشکیل هسته های مقاومت حزب الله در سراسر جهان، اسرائیل را از گذشته جنایت بار خود پشیمان و سرزمین های غصب شده مسلمانان را از چنگال آنان خارج کرد."

 

 شیطان بزرگ در پی خطایا و جنایات مستمر خود دست به جنایات و خیانت دیگری زد و با انتقال سفارت واشنگتن به بیت‌المقدس در سرزمین‌های اشغالی وبا زیر پا گذاشتن قواعد و قوانین بین المللی زمینه را برای تجاوز بیشتر صهیونیست ها فراهم آورد. رئیس جمهور به ظاهر دیوانه آمریکا و در باطن بازیگر صهیونیست با این اقدام خلاف قوانین و عرف بین المللی ،توهین آشکار به بیش از یک میلیارد مسلمان در سراسر عالم نموده ودلهای مسلمانان و آزادگان جهان را آزرده ساخت غافل از اینکه این اقدام نابخردانه در واقع چاهی است که برای خود حفر نموده و مقدماتحذف و محو رژیم کودک کش و جانی اسرائیل را از صفحه روزگار در پی خواهد داشت.

 

حال و در آستانه هشتمین دهه از اشغالگری رژیم آپارتاید و کودک کش اسرائیل، فلسطینیان آموخته اند مقاومت مردمی تنها راه حل مساله فلسطین است، و در روزهای اخیر با حضور گسترده در راهپیمایی بزرگ بازگشت نشان دادند که هنوز هم بر حق مسلم خویش مبنی بر بازگشت به سرزمین های اشغالی پایدارند و آن را فراموش نکرده اند.

 

ما جوانان و دانشجویان انقلابی حامی فلسطین در سراسر جهان اسلام، ضمن محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس، اعلام می کنیم که شهر قدس پایتخت ابدی فلسطین و متعلق به همه مردم فلسطین است.

 

ما دانشجویان نسبت به طرح خائنانه تقسیم قدس به دو بخش شرقی و غربی که توسط برخی از حکومتهای فاسد مسلمان و با همراهی مدعیان صلح مطرح شده، هشدار می دهیم و معتقدیم قبول چنین طرحی مقدمه ای بر تحمیل سازشی دیگر به ملت فلسطین است.

 

ما جوانان قاطعانه مقابل توطئه های خطرناک آمریکا و متحدانش می ایستیم و با اعلام تظاهرات بزرگ دانشجویی مقابل سفارتخانه های آمریکا و رژیم صهیونیستی در سراسر جهان ، از همه دانشجویان فهیم و آزاده برای شرکت در این اعتراضات دعوت به عمل می آوریم. همچنین به سران رژیم ظالم آمریکا و دونالد ترامپ هشدار میدهیم که از امروز مسئولیت عواقب انتقال سفارت آمریکا به شهر قدس، برعهده آنان خواهد بود و از این لحظه به بعد هیچ سفارتخانه و پایگاه نظامی آمریکایی در کشورهای اسلامی در امان نخواهد بود!

 

ما دانشجویان انقلابی ضمن تاکید مجدد بر طرح آزادی قدس از نحر تا بحر، از حق فلسطینیان مبنی بر بازگشت به سرزمین های مادری حمایت می نماییم. بی تردید پیروزی از آن ملت فلسطین است و بیت المقدس آزاد خواهد شد.

 

والسلام علی عبادالله الصالحین

 

بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد کنگاور

ارسال نظر


captcha
آخرین اخبار