در بیانیه دانشجویان بسیجی دانشگاه پردیس فارابی مطرح شد:

مسئولان استفاده از ظرفیت های داخلی بر مبنای اقتصاد مقاومتی، نیروهای مستعد و جوان را در حل مشکلات اقتصادی به کار گیرند

شورای تبیین مواضع دانشجویی بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران، با صدور بیانیه ای عهد شکنی آمریکا در خروج از برجام را محکوم کرد


شورای تبیین مواضع دانشجویی بسیج دانشجویی پردیس فارابی دانشگاه تهران، با صدور بیانیه ای عهد شکنی آمریکا در خروج از برجام را محکوم کرد. متن این بیانیه به این شرح می باشد:
بسم الله الرحمن الرحیم
آمریکا با ما دشمن است... دولت آمریکا و نظام آمریکایی، از آغاز پیدایش جمهوری اسلامی با او دشمن بود و بد بود و در صدد براندازی بود... مسئله برجام و این حرف ها بهانه است... حالا گفته می شود که برجام را میخواهیم با این سه کشور اروپایی ادامه بدهیم؛ من به این سه کشور هم اعتماد ندارم. من میگویم به 
اینها هم اعتماد نکنید.
مقام معظم رهبری ۱۳۹۷/۰۲/۱۹
 
امروز مردم فهیم ایران اسلامی همراه با سایر ملت های آزادی خواه جهان، بیش از پیش به بی نزاکتی و خودخواهی سردمداران زورگو و مستکبر آمریکا پی بردند. پس از یاوه گویی های رئیس جمهور معلوم الحال آمریکا، و خروج یکطرفه و بدور از عرف بین المللی آن کشور از توافقنامه برجام، امروز بهتر از هر زمان می توان پی برد که دلواپسان و کاسبان تحریم!، دلسوزان عاقلی بودند که وسعت نگاهشان این روزها و اتفاقات آن را می دید، لذا بر اجرای تذکرات و نصایح حکیمانه حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) اصرار داشتند، تذکرات مدبرانه ای که متاسفانه با بی توجهی برخی مسئولان، هزینه سنگینی را بر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحمیل کرد. 
بسیار بجا، لازم و ضروری است که آحاد ملت و دولتمردان ایران اسلامی، با هر گرایش و سلیقه سیاسی در سایه هدایت های مدبرانه مقام معظم رهبری، مقابل دشمن کینه توز فریاد اتحاد و یکدلی سر داده، و بین مکر فریب کاران آمریکایی و اروپایی، تفاوتی قائل نشوند، و این مهم مطالبه ی بحق دانشجویان انقلابی است.
امیدواریم در این شرایط خاص که دشمنان از هر حیله ای برای ناامید کردن مردم استفاده می کنند، مسئولان محترم با رویکرد جهادی و با استفاده از ظرفیت های داخلی بر مبنای اقتصاد مقاومتی، نیروهای مستعد و جوان را در حل مشکلات اقتصادی به کار گیرند، تا همچون گذشته شاهد شکست و سرافکندگی دشمنان قسم خورده این نظام مقدس باشیم.
و مکروا و مکرالله والله خیرالماکرین(۵۴ آل عمران)

پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی /

ارسال نظر


captcha
ویژه ها
آخرین اخبار